Už nikdy nesním rybu tilápii. Zde jsou 3 důvody proč

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Ryby jsou velmi důležitou součástí stravy. Jsou výborným zdrojem omega-3 kyselin, které jsou pro naše tělo velmi důležité. Kyseliny mají příznivý účinek, snižují množství „špatného“ cholesterolu, co má příznivý vliv na oběhový systém. Dobrým zdrojem těchto mastných kyselin jsou mastné ryby, jako je treska, losos, sleď a sardinky.

...

Rýži jsem namočila ve vodě a nechala jsem ji pár dní v lednici. To, co jsem pak uviděla mě opravdu velmi zneklidnilo

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Každý rok Čína vyprodukuje přibližně 1,4 milionů tun rýže jen na export. To z této země činí jednoho z top dodavatelů rýže na světě. Nicméně, co nás šokovalo bylo, že Korea vydává „rýži“ pod názvem čínská rýže, která je opravdu nebezpečná pro naše zdraví. Možná nebudete věřit, ale je vyrobena z plastu!

Víte, jaký je rozdíl mezi bílými a hnědými vajíčkami?

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Produkcia vajec v USA je celkom pôsobivá: 50 miliárd vajec ročne, ale bohužiaľ tento vysoký počet je dosiahnutý s použitím priemyselného poľnohospodárstva, a to formou priemyselných zvieracích fariem (CAFO).

Asi 70 % vyprodukovaných vajec sa predáva, zatiaľ čo zo zvyšku sa použijú škrupiny, ktoré sa pridávajú do kvapalných a sušených vaječných výrobkov, niekedy sa používajú bielka (žĺtky môžu spôsobovať ochorenie srdca)

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.