Výzkumy prokázaly, že tento trik proti bolesti hlavy je účinnější než léky a přinese úlevu v průběhu 5 minut...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Ne vždy máme po ruce léky proti bolesti, když nás překvapí migréna. Pokud je ale máme, nechceme je užívat příliš často. Naštěstí výzkumy potvrdily, že tato přírodní cesta je mnohem účinnější!

Zbavte se bolesti hlavy za pouhých 5 minut bez častého užívání léků! Akupresura, čínská metoda léčby, byla lidem dobře známá už před 7000 lety!

Dvě dospívající dívky z USA zemřely poté, co se nechaly očkovat proti meningitidě. Média o tom mlčí

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Dvě americké školačky nedávno zemřely na meningitidu typu B navzdory tomu, že se lékaři shodují na tom, že tato vakcína není tak bezpečná, jak se veřejnosti tvrdí.

Matky dvou dívek tvrdí, že po vakcinaci začaly jejich dcery vykazovat symptomy podobné chřipce, což byl začátek sestupné spirály, která nakonec vyústila v jejich smrt.

Nepříjemná pravda o jedech v potravinách. Každý máme v těle máme koktejl pesticidů

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Odborníci bijí na poplach. Ovoce, zelenina a další zemědělské plodiny jsou »nasáklé« pesticidy. Zákon a směrnice, které měly přimět zemědělce používat méně chemie, jsou bezzubé.

Klesá plodnost u mužů. Přibývá dětí s poruchami chování, z nichž mnohdy vyrůstají agresoři a domácí násilníci. Trápí nás nádorová onemocnění, alergie a další choroby, v souvislosti s nimiž odborníci hovoří o vlivu chemie.

Kvůli tomu nejí židé a muslimové vepřové. Mnoho lidí nyní pozná skutečný důvod...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zdraví

Hodnocení uživatelů:  / 0

Mnoho lidí se zajímají o otázku, proč Muslimové a Židé nejedí vepřové maso. Jde o nenáročné zvíře, které dává hodně masa. Od mnohých můžete slyšet standardní odpověď: "náboženství zakazuje" nebo "prase je špinavé zvíře." Ale pokud si vzpomenete na čas zrodu náboženství, ani tehdy nebyli lidé mnohem čistší než ty prasata.

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.