Lidé jí řekli o psu, který každou noc vyje vysoko v horách. Rozhodla se to prověřit a udělal tento záslužný čin

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti Počet zobrazení:: 12063

Triniti Smithová od několika lidí slyšela příběh o psu, který se toulal po vysokých horách ve státu Colorado (USA). Mladá žena miluje psy a rozhodla se to prověřit. Myslela, že se jedná jen o nějakou legendu, nebo kojota a ne psa. S přítelem Seanem Nicholsem se rozhodli jít na procházku do hor.

Pár tam strávil přibližně 3 hodiny. Už to chtěli vzdát - příběh byl podle jejich názoru vymyšlený - ale tehdy uslyšeli něco podezřelého.

Byla to pravda. Trinity a Sean našli vyhublého psa. Museli ho z hor snést zpátky do města, protože neměl sílu ani chodit. Pár ještě netušil, že už několik týdnů někdo hledal fenu jménem Chloe. Ukázalo se, že před několika týdny Chloe něco vyděsilo a zmizela během procházky. Od té doby ji hledali každý den a pomalu už ztráceli neději…

Naštěstí Trinity celý příběh řekla místním novinám a o něco později se jí majitelé Chloe ozvali.

Jeli do supermarketu, aby koupili granule pro jejich dalšího psa, když příběh někdo sdílel i na Facebooku. Pro jistotu zavolali Trinity a byli radostí bez sebe! Chloe se povedlo najít.

Pár za ní okamžitě zajel.

Díky Trinity teď fenka neumře hladem někde v horách. Chloe zavezli k veterináři - byla už starší, vyhublá a dehydrovaná, a tak tam musela strávit delší dobu.

Jen málokdo by šel do hor jen kvůli tomu, aby se ujistil, jestli je příběh o osamělém psu skutečně pravdivý… zaslouží si všechen obdiv.

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.