Toto video ukazuje, v jak moc zvráceném světě žijeme! Je čas na změnu?

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti Počet zobrazení:: 13692

V tuto chvíle byste mohli být kdekoli a dělat cokoli chcete, ale zrovna sedíte před obrazovkou svého počítače. Proč?!

Každý den vstáváme ve stejnou hodinu, ve stejném pokoji a se stejným program, jaký jsme měli včera. Když jsme byli malí, čas jakoby neexistoval. Ale teď, když už jsme dospělí a můžeme si dělat, co chceme, se řídíme cizími pravidly.

Potraviny, voda a půda, čili základní a zcela přirozené věci, patří korporacím, nikoli lidem. Pokud byste si chtěli vzít to, co příroda poskytuje, vzali byste si jejich majetek a šli byste do vězení, takže musíte poslouchat jejich pravidla.

Jsme dostatečně chytří na to, abychom pracovali, ale už nejsme dost chytří na to, abychom zjistili, proč děláme to, co děláme.

Říká se, že peníze by měly být investovány do vědy a farmaceutického průmyslu, aby vědci vyvinuli léky, které nám pomohou. Místo toho však farmaceutické firmy vyrábějí prášky, které nám přitíží, protože korporace na zdravých lidech nevydělají žádné peníze.

Nejhorší je, že tyto problémy nevidíme. Největší korporace vlastní i média, která nám servírují pravý opak. Žijeme vlastně ve vymyšlené realitě.

Pojďme to změnit.

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.