Byl chudý, ona bohatá a kvůli tomu ho odmítla. Když ji potká o 10 let později, má skvělou příležitost se jí pomstít....

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti

Hodnocení uživatelů:  / 0

Byl chudý, ona bohatá a kvůli tomu ho odmítla. Když ji potká o 10 let později, má skvělou příležitost se jí pomstít. Říká se, že rozum přichází až s věkem. Podle našeho názoru je ale slušné chování a dobro něco, co by mělo být v člověku už od dětství. Žena z tohoto příběhu byla typickou rozmazlenou fiflenou a materialistkou. Vždy měla peníze, vůbec si jich ale nevážila a to samé platilo i pro lidi v jejím okolí. Bolestně se o tom přesvědčil beznadějně zamilovaný student, který podlehl její kráse…

Rostliny, které umí číst myšlenky. O fascinujících důkazech mluví bývalý mezinárodní odborník, který pracoval pro CIA

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti

Hodnocení uživatelů:  / 0

Z knihy Almanach záhad od Výberu. Cieve Backster nebol nijaký pojašenec — ale jeho tvrdenie znelo naozaj fantasticky; má vraj, vyhlásil, presvedčivý dôkaz, že rastliny myslia, cítia a čítajú ľuďom myšlienky.

Predtým pracoval pre americkú CIA a stal sa uznávanou medzinárodnou autoritou v oblasti polygrafov, čiže detektorov lži. 2. februára 1966 vyvolal spor, ktorý sa nikdy nedoriešil. Z chvíľkového rozmaru pripojil k polygrafii domácu rastlinu a s úžasom zistil, že zaznamenáva emočné reakcie, podobné ľudským.

Vědci mají překvapivé informace: Pokud budete věřit ve své mládí, tak se můžete skutečně stát mladšími

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti

Hodnocení uživatelů:  / 0

Vek, to je to, na koľko sa človek cíti a nie chronologické časové obdobie ľudského života. Teraz vedci zistili, že to je skutočne pravda

Psychológovia tvrdia, že autosugescia a pozitívne myslenie sú najjednoduchším a spoľahlivým spôsobom, ako si predĺžiť vlastný život. Výskum potvrdil, že ľudia, ktorí sa cítia mladí, skutočne žijú dlhšie.

15 nejlepších vynálezů roku 2016

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti

Hodnocení uživatelů:  / 0

Aj keď by si si možno myslel, že už s ničím novým prísť nemôžu, oni sa opäť prekonali.

Aj v roku 2016 vynálezcovia objavili mnoho vecí, ktoré nám uľahčia alebo minimálne skrášlia život.

A ktorý z týchto vynálezov doteraz chýbal tebe?

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.