Nový výzkum zjistil, po kterém z rodičů se dědí inteligence

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti

Hodnocení uživatelů:  / 0

Nový výskum objavil, že ľudia sa rodia s génmi, ktoré sa správajú inak podľa toho, či boli zdedené po matke alebo po otcovi. S ďalším skúmaním došli k nadmieru prekvapivému záveru, čo sa týka dedenia inteligenčných schopností ich potomkov. Zistili, že za inteligenciu svojich detí sú prevažne zodpovedné gény zdedené po matke.

Jedna z nejnebezpečnějších profesí - inspektor vysokého napětí...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti

Hodnocení uživatelů:  / 0

Tuhle práci nemůže dělat člověk, pokud má strach z výšek nebo má třeba obavy z úrazu elektrickým proudem. Tady se totiž pracuje pod opravdu vysokým napětím – půl milionem voltů! Když ale odmyslíme nebezpečnost této extrémní profese, musí být práce údržbáře vysokého napětí opravdu krásná a vzrušující, jak ukazuje přiložené video. Sedíte si totiž na vrtulníku a kocháte se krajinou, nad kterou letíte. Jen pro informaci, elektrikář je oblečen ve speciálním nevodivém obleku, protože jinak by to s ním opravdu špatně dopadlo.

10 nejzákeřnějších parazitů na planetě Zemi, kteří ovládají mysl svých hostitelů

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zajímavosti

Hodnocení uživatelů:  / 0

Za jedny z nejzákeřnějších živočišných druhů na Zemi jsou považováni cizopasníci, kteří jsou specialisty na to prosadit si v napadeném organismu své nároky.

Seznamte se s deseti vychytralými parazity, kteří jsou schopni ovlivnit a někdy dokonce rovnou řídit chování svých hostitelů.

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.