Novinky.cz: Chemtrails jsou k ovládání počasí staré a neefektivní

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 14693

Šílený článek na Novinkách.cz mě zanechal na chvíli v úžasu. S jakou samozřejmostí v něm připouštějí ovládání počasí pomocí letadel. A k tomu šmahem přeskočili bez jediného všimnutí celosvětový boj proti Chemtrails, jakoby by to dávno známé a normální. Zatímco ještě nedávno a myslím, že i dnes se s vámi budou lidi přít o tom, že nic podobného neexistuje.

Tomu říkám Orwelovský tah, nová realita nastolená během jednoho dne.

Tímto jasně připouštějí, že se Chemtrails běžně používají a ještě se chlubí tím, že už nebodou muset. Najednou maj takovej laserovej HAARP, kterej je lepší než vypuštěný sajrajty z letadel. Bravo. Už se těšíme na bouřky od amíků.

„Na dálku tak lze vytvářet podmínky potřebné pro vznik bouří a srážek. S takovýmito ideami bychom nakonec mohli být schopni ovládat déšť a blesky na velké vzdálenosti,“

zasévání mraků (nebo také osívání či očkování) jsme nedávno mohli slyšet z úst amerického farmáře v tomto videu.

Tedy článek má název: V Americe budou umět poručit dešti, spustí ho laserem


A mě nejvíce zarazilo toto:

Laserový spouštěč deště je tedy něco jiného než starší „zasévání mraků“, tj. umělé vytváření oblaků.

Nemá nic společného ani s celkem už běžným používáním jodidu stříbrného, který při leteckém rozprášení ve výšce dokáže zajistit, aby se vzniklá oblaka „vypršela“ ještě předtím, než dosáhnou lokality, kde si organizátoři déšť zrovna nepřejí – tedy nad sportovním stadiónem nebo místem vojenské přehlídky...

[zdroj]

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.