Do ulic Chicaga vjeli vojáci. Zavedeno stanné právo. Média o těchto událostech totálně mlčí

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 18653

Vojáci a vojenská vozidla, o nichž se domnívá, že jsou mírovými jednotkami OSN, vstoupili do ulic Chicaga, neboť ve městě je zavedeno stanné právo.

Navzdory pohotovosti těžce ozbrojených sil ve třetím největším městě ve Spojených státech, mainstreamová média o těchto událostech totálně mlčí.

Podle provozovatele rádia WCKG 1530 AM Matt Dubiela byla rozhlasová stanice „vypnuta“, když vysílali zprávu Alex Jonesa, která podala svědectví o přítomnosti vojsk v zemi.

Dubiel tvrdí, že jakmile se Jones zmínil o tom, že vozidla OSN už vjela do města, rozhlasové vysílání bylo přerušeno a oni byli „vypnuti.“

Podle Intellihub bylo zjištěno, že více než padesát silně obrněných vozidel OSN a různých zařízení (generátorů atd.), které jsou dostatečné pro podporu malé armády „mírových“ vojsk, je seřazeno za vládním skladištěm a zdá se, že jsou připravené k rychlému nasazení.

Vozidla jsou zaparkována na zadním parkovišti skladové budovy na adrese 11841 New Gate Blvd.

Všechny jsou namalovány bíle a nesou nápis UN (United Nations).

To bylo doprovázeno zprávami, že vládní úředníci požadovali drastická opatření k řešení násilností v ulicích měst ve Spojených státech a řeší s Organizací spojených národů nasazení vojáků mírových jednotek (modré helmy) v Chicagu.

Výzvy pocházejí od okresního komisaře Richarda Boykina v reakci na to, co nazývá „klidnou genocidou.“

Matt Dubiel z rádia WCKG v srpnu oznámil, že zjistil vlakovou přepravu vozidel OSN směr Chicago. On tvrdí, že byl sledován a zatčen poté, co byl svědkem příjezdu vojenského vybavení.

Pokud je to pravda, může to znamenat, že stanné právo bylo naplánováno s předstihem s vozidly již připravenými k mobilizaci.

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.