Tomio roste do role arcilotra, který jako loutka slouží Moskvě na rozložení EU, varuje jeho bratr

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 5707

Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura zčeřil vody, když řekl, že by zestátnil Česká rozhlas i Českou televizi.

Kromě toho naznačil, o jaké posty ve Sněmovně by měl zájem. A to vyděsilo jeho bratra Hayata.

Hnutí SPD by podle Okamury rádo získalo post předsedy bezpečnostního výboru Sněmovny. „Chceme mít dohled nad zvyšováním bezpečnosti v České republice. Bezpečnost českých občanů je naší prioritou," řekl Okamura. SPD by podle něj stála i o vedení zahraničního výboru.

Pokud by měl možnost být ve vládě, rád by získal ministerstvo dopravy, zahraničí, kde by podle jeho slov mohlo hnutí prosazovat euroskeptický pohled na Evropskou unii, či ministerstvo spravedlnosti, kde by rád zavedl časově omezený mandát soudců, přímou hmotnou odpovědnost soudců a státních zástupců. Na ministerstvu školství by pak rád multikulturní programy změnil za vlastenecké, uvedl pro Český rozhlas.

Před jeho ambicemi ale varuje jeho starší bratr, který se do Sněmovny pokoušel neúspěšně dostat na kandidátce lidovců. „Tomio roste do role arcilotra, který zčásti vědomě, zčásti jako loutka slouží zájmu Putinovy vlády v Moskvě na oslabení a rozložení Evropské unie a návratu Střední Evropy do ruské sféry vlivu,“ myslí si Hayato Okamura.

„Kdyby mu bylo svěřeno ministerstvo vnitra, nebo kdyby se mu podařilo prosadit zestátnění veřejnoprávních médií, České televize a Českého rozhlasu - šlo by už o akutní ohrožení demokratického zřízení v naší zemi,“ myslí si lidovec.

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.