Bývalá členka Pussycat Dolls promluvila o nucené prostituci ve skupině

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 5923

Bývalá vokalistka americké hudební skupiny Pussycat Dolls Kaya Jonesová oznámila, že dívky ze skupiny nutili k prostituci.

„Moje pravda: nebyla jsem účastnicí ženské popskupiny, ale sítě prostituce. O ano, někdy se nám podařilo zpívat, dokonce jsme se proslavily. V tu dobu kdy ti, co nás vlastnili, vydělávali peníze," napsala Jonesová na svém Twitteru.

​Zpěvačka tvrdí, že odpovědnost za to, co se dělo s ní a jinými dívkami, má zakladatelka skupiny, choreografka Robin Antinová. Zpěvačka se na ní obrátila s výzvou, aby řekla pravdu o tom, proč jedna ze zpěvaček spáchala sebevraždu.

​„Řekni, jak jsi nás morálně zničila," napsala Jonesová a dodala, že členky skupiny nemohly o tom, co musí dělat, promluvit kvůli neustálým výhrůžkám.

​Pop/R&B skupina Pussycat Dolls existovala od roku 1995 do roku 2010. V roce 2011 Antinová vyhlásila obnovení kolektivu a začalo hledání nových členek. V roce 2012 byla skupina byla přejmenována a dostala název G.R.L. V roce 2014 spáchala jedna ze členek nové sestavy Simone Battleová ve věku 25 let sebevraždu.

Choreografka Robin Antinová (vpravo)

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.