Žena zmlátila 8měsíční dítě. Verdikt soudu zaškočil všechny přítomné...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 22566

V říjnu zasahovala policie v domě 26leté Lorien Normanové.

Žena vyhrožovala, že svou teprve 8měsíční dcerku shodí z balkonu. Když policie dorazila na místo, všimnula si, že obličej dítěte je posetý modřinami.

Policisté odvezli matku s dítětem do nemocnice. Žena po celou dobu tvrdila, že dítě si hrálo na dětském hřišti s ostatními a proto má i modřiny.

Po lékařské prohlídce bylo jasné, že dítě bylo týrané. Až tehdy se Norman přiznala a celá záležitost se dostala k soudu.

Za týrání dítěte žene hrozilo minimálně 10 měsíců a maximálně 13 let odnětí svobody.

Soudce ale uznal, že zranění nebyla trvalá a žena zaplatila kauci 500 dolarů (přibližně 10 868 Kč) a 2letý dozor odborníka přiděleného soudem.

Otce holčičky verdikt zcela šokoval a ještě se s ním nemůže smířit. Jsem rozčílený. Nemám slov a nedokážu pochopit, co se to stalo… Kde je spravedlnost pro mou milovanou Evie?!

Nedovolte, aby podobný verdikt padl znovu. Sdílejte příběh malé holčičky, ať tento slouží jako varování před domácím násilím. Neignorujte ho!

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.