Tyto informace skončí pro USA velkým skandálem. Našli jsme důkazy americké podpory Islámského státu, uvedl Hajizadeh

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 7167

Íránským revolučním gardám se během posledních několika let podařilo proniknout do amerických velitelských center a získat důkazy toho, že USA podporovaly teroristy Islámského státu, prohlásil velitel vojensko-kosmickými silami revolučních gard Amir Ali Hajizadeh.

„Pronikali jsme do amerických velitelských center v průběhu několika let a viděli, co pozorují, kde útočí, co ignorují a jak podporují IS," uvedl Hajizadeh v pátek večer televizní stanici IRIB.

Hajizadeh podotkl, že pokud revoluční gardy dostanou povolení publikovat důkazy americké podpory IS, působení Spojených států v Sýrii a v Iráku pro ně skončí „velkým skandálem".

Íránští vojenští činitelé mnohokrát prohlašovali, že Teherán má důkazy toho, že Washington podporuje teroristickou skupinu IS. Na konci června poradce velitele revolučních gard Hamíd Reza Mohadam Far v rozhovoru pro RT prohlásil, že Írán hodlá podobné důkazy publikovat.

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.