Němci podepisují petici požadující vyšetřování zločinů Angely Merkelové. Můžete se přidat

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 10252

Požadujeme, aby byl v německém Bundestagu zřízen vyšetřovací výbor, který by přezkoumával chyby a právní spory vlád Merkelové.

Zejména je třeba přezkoumat pozadí rozhodnutí spolkové kancléřky ze září 2015, kdy hranice již nejsou pod kontrolou. Toto je jeden z největších skandálů německé poválečné historie.

Za tímto účelem je třeba zveřejnit příslušnou e-mailovou komunikaci a SMS zprávy spolkové kancléřky, zápisy a veškeré další dostupné dokumenty kancléřství a ministerstev a strany, které se účastní tohoto rozhodnutí, mají být vyslechnuty jako svědkové.

Spolková kancléřka a další političtí vůdci musí být zodpovědní za své činy jak z politického hlediska, tak ze zákona – včetně trestního práva.

https://www.abgeordneten-check.de/kampagnen/fuer-einen-untersuchungsausschuss-zu-den-rechtsbruechen-der-regierung-merkel/startseite/aktion/235806Z14742/nc/1/

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.