Idiot se na rande navážel do mladé dívky. Situaci vyřešil starší policista a jeho skvělou reakci nyní sdílí celý internet

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 10872

Stačila jedna otázka na sociálních sítích a nejlepší příběh na sebe nenechal dlouho čekat.

Na sociální síti Reddit se kdosi žen zeptal, jaký byl jejich nejhorší zážitek, kdy potřebovali pomoc od ochotného muže? Netrvalo dlouho a nejlepší příběh byl na světě. Muž, vystupující pod přezdívkou ThrowAwayForPancakes, popsal jistý večer, jehož hrdinou měl být nejprve on, ale když ho zastavil starší 50letý muž, vše se velmi rychle změnilo.

Všechny ženy chtějí být s ním, všichni muži chtějí být ním. To jsou zřejmě slova, která si tehdy mluvil i on. Začalo to tím, že byl na večeři se svou přítelkyní a za nimi seděl párek, který byl pravděpodobně na rande, ale nešlo to velmi dobře. Chlapík byl dost podivný a dělal nevhodné poznámky, přičemž dívka při něm nevypadalo ani trochu spokojeně.

Aperitiv vypila dost rychle, zřejmě proto, aby to celé měla co nejdříve za sebou. Na to muž nahlas zareagoval větou: "No, aspoň vím, že umíš polykat." Dívka zčervenala a řekla mu, že je nevhodné mluvit takové poznámky. On však znovu nahlas dodal, že i tak by se to za pár hodin dozvěděl. Dívka mu řekla, že to určitě ne, ale následovala věta, po které úplně zbledla. "Zlatíčko, vyzvedl jsem tě, vím, kde bydlíš."

Toto byl bod, po kterém si už i mladík, který s přítelkyní dosud jen nevěřícně poslouchal, řekl dost. Sám sice není člověk, který jde za každou cenu do bitvy, ale v té době měl 23 let a díky posilovně slušně vypracované tělo. Věřil si, že toho troufalého idiota bez obtíží prorazí přes zeď. Zvedl se ze židle a na půli cesty k němu ho chytil za rameno 50letý muž, kterému už na první pohled nechyběla fyzička. S absolutně sebejistým hlasem mu řekl: "Klídek... tohoto zvládnu já, synku."

Vzal si židli, přisedl si k páru a na stůl položil svůj policejní průkaz. Nyní pro změnu ten chlapec neměl žádnou barvu v obličeji. Policista rázně začal: "V tichosti oslavuji s rodinou dceřiny narozeniny, když jsem zaslechl, jak této mladé dámě vyhrožuješ. Vysvětlíš mi to? "Po dlouhém koktání policista chlapci začal říkat, že na takové věci je obzvláště alergický, a tedy zvažuje, co udělá. "Buď na tebe zavolám našich, ale vyruším večeři všech, nebo mi dáš svůj občanský průkaz, půjdeš za číšníkem a zaplatíš celý účet - včetně večeře této slečny, neměla by být hladová kvůli tvému ​​chování. Nebo se vrátíme k první možnosti, nechám to na tobě," uvedl policista.

Chlapec se okamžitě zvedl a šel zaplatit svůj účet a policista se zatím omlouval dívce a navrhl jí, že pokud chce, může to posunout dál. Začala mu vyprávět, že by odešla už před půlhodinou, ale přivezl ji sem, na což jí policista navrhl, aby se přidala k němu a jeho dceři a po večeři ji odveze domů. Vrátil se mladík se zaplaceným účtem a policista mu výhružně připomněl, že pokud znovu někdy kontaktuje tuto dívku, má jeho údaje a nedopadne to dobře. Dívka se spolu s policistou divili a přisedli si k jeho rodině.

V době, kdy mladík s přítelkyní odcházeli z restaurace tam ještě seděli a všichni se smáli. "Bylo to nejlepší vyřešení situace, jaké jsem kdy viděl. Ten policista je můj hrdina, "uzavřel.

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.