Příbeh pro otrlé. Záchranář ze San Diega popsal jako varování všem řidičům to, co zažil...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 5114

To není poprvé, co jsme na naší stránce zveřejnili šokující příběh nehody způsobené opilým řidičem. Naše webová stránka byla vytvořena s cílem sdílet příběhy, aby náš svět byl alespoň o kousek lepší. Věříme, že pokud si tento příběh přečte spousta lidí, nemusí dojít k podobné nehodě. Prosíme, podělte se o tento článek.

Následující příběh byl zveřejněn na webu Imgur uživatelem hardcorefubu: 

 Pro ty z vás, kteří to nevědí - pracoval jsem v San Diegu jako záchranář. Nerad píšu nebo mluvím o případech veřejně, ale tentokrát jsem to udělal a doufám, že si to nějaký podobný idiot přečte a příště si rozmyslí, jestli se rozhodne řídit opilý. Před několika hodinami jsem dorazil na místo nehody, kde jedno auto leželo na střeše a druhé narazilo do zdi. Na okraji silnice seděla žena, která v náručí držela tělo svého syna… ve 2 částech. Přesto pořád držela hlavu syna při těle a přála si, aby byl znovu celý.

Na druhé straně silnice jsem spatřil muže, který ke mně běžel s mrtvou holčičkou v náručí. Když jsem vystoupil ze sanitky, přiběhl ke mně a doslova mi hodil tělo 7leté dcery do náručí. Stál nad námi a sledoval, jak spolu s dalšími záchranáři aplikujeme nové a nové stříkačky s léky, dáváme ji do krku endotracheální trubici a poté ji resuscitujeme.

Do jejich auta narazil opilý řidič, který přejel na červenou rychlostí 90 km za hodinu. Holčička vyletěla přes okno a hlavu chlapce rozdrtil nárazník řidičova auta. Rodičům a opilému řidičovi se nic nestalo, děti nehodu nepřežily. Byl jsem svědkem toho, jak jeden člověk zničil šťastnou rodinu. Nebuď zatracený idiot.

Zdroj: 1

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.