Masakr v Rakousku: imigrant zavraždil „pro výstrahu“ voliče protiimigrantské strany FPÖ

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 11673

Jako v Islámském státě. V pátek v rakouském Linci zavraždil 54letý tunisský imigrant dva starší manžele za to, že oni a jejich syn byli voliči protiimigrační strany svobodných FPÖ. 85letou starou paní uškrtil, jejího 87letého manžela umlátil a ubodal. Pak jejich byt zapálil. Prý pro výstrahu jako odrazující příklad.

Před tím byl Tuniso-Rakušan odsouzen za týrání zvířat a byly mu rovněž sníženy sociální dávky, za což prý může zejména FPÖ.

Rakouský kancléř, socialista, Christian Kern prohlásil, že je prý zdrcen, a že takovéto případy ohrožují důvěru ve (multikulturní) společnosti, a je zapotřebí je co nejrozhodněji odsoudit.

Konspirační teorie ovšem nevylučují instrumentalizaci imigrantů socialisty na vyvražďování posilující opozice. Tomu by nasvědčovalo i zamlčování události některými médii, včetně českými, jakož i to, že to nepopírá ani CTHH...

Zdroj: 1

Loading...

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.