Slovensko: Imigrant z Afriky zaútočil na policistu. Nelíbilo se mu rozhodnutí, že bude vyhoštěný

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 7815

Najnovší incident na Slovensku v súvislosti s migrantmi sa odohral v zariadení pre cudzincov v Medveďove. Ilegálny imigrant zo Sierra Leone zaútočil na policajta. Údajne psychicky neuniesol fakt, že bude zo Slovenska vyhostený. Policajt sa bude liečiť zo zranení osem dní.

...

48ročný muž z Afrického štátu Sierra Leone je v zariadení pre cudzincov v Medveďove umiestnený už dlhú dobu. Na Slovensko prišiel ilegálne a po rozhodnutí úradov čakal na vyhostenie zo Slovenska.

Práve tento fakt zrejme Afričan psychicky neuniesol a minulý týždeň vo štvrtok zaútočil kovovým krytom z radiátora na policajta.

Policajt utrpel zranenie hlavy a otras mozgu. Po útoku musel byť hospitalizovaný v nemocnici.

Mužovi teraz hrozí trest odňatia slobody až na 8 rokov.

Informoval o tom internetový portál televízie JOJ.

Toto však nie je ojedinelý prípad. Prednedávnom sme vás informovali o incidente v Piešťanoch, kde sa v miestnej kaviarni dvaja mladí Arabi pokúšali získať pozornosť dievčat.

Keď im jedna z nich dala najavo, že o ich spoločnosť nemajú záujem, bola obliata obsahom z pohára. Dievčaťa sa chcel zastať majiteľ kaviarne ako aj ďalší hostia a všetko museli nakoniec upokojovať až policajti. Majiteľ mal údajne utŕžiť ranu džbánom vody do hlavy.

Ďalší incident sa odohral vo februári tohto roku, keď v Bratislave pred prevádzkou s rýchlym občerstvením 22-ročný muž Afganského pôvodu dobodal nožom dve osoby.

“Multikultúrne obohatenie” tak už na vlastnej koži môžu zažiť aj obyvatelia Slovenska.

Zdroj: 1

Loading...

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.