Le Penová v případě zvolení nabídne Polsku a Maďarsku demontáž Evropské unie!

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 7247

Vůdkyně Národní fronty a prezidentská kandidátka Marine Le Penová řekla, že když vyhraje volby nabídne spolupráci maďarskému premiérovi Viktor Orbán a vůdci PiS Jaroslawu Kaczyńskému rozložení Evropské unie.

...

„Když vyhraju, začnu pracovat s Kaczyńským na demontáži Evropské unie," cituje slova Le Penové polský deník Rzeczpospolita.

"Jsem přesvědčena, že můžeme spolupracovat v mnoha bodech. Jestli-li se zítra stanu prezidentkou, proběhne diskuse s panem Orbanem, že se nám být zdá nevhodné být v Evropské unii, u které nemůžeme souhlasit s její nynější podobou. Stejnou nabídka pošlu panu Kaczynskému.

Samozřejmě, nebudeme souhlasit ve všem, ale každá země je svobodná a svrchovaná, aby chránila své vlastní zájmy," řekla.

Le Pen vidí alespoň dva body, u kterých mohou Francie a Polsko dosáhnout dohody. První z nich - to je pozice Bruselu k ústavní krizi v Polsku, kterou Penová označila politickým zasahováním do vnitřních záležitostí Varšavy. Druhou je otázka uprchlíků, událost, s kterou Polsko nesouhlasí.

Zdroj: 1

Loading...

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.