Muž našel novorozeně a zavolal policii. O 22 let později si přečetl zprávu, která ho přivedla k slzám...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 12848

Před 22 lety si chtěl Joe Campbell zavolat z telefonní budky ve východním Londýně. Uvnitř spatřil nákupní tašku, ze které zněl tichý pláč. Před ním byla v budce neznámá žena, která tam dítě nechala. Žena zavolala do jednoho z dětských domovů a žádala, aby vzali dítě, které se narodilo před několika hodinami...

Žena měla 6 dětí a byla obětí domácího násilí. Řekla, že nechce, aby její další dítě trpělo a proto ho tam nechala.

Naštěstí malou Kiran našel Joe. Zavolal policii a vzal dítě do nemocnice. To ale není konec příběhu...

Kiran strávila v sirotčinci několik měsíců před tím, než ji adoptovali. Po celou tuto dobu ji Joe posílal dárky - chtěl aby se cítila milovaná. Také ji chtěl adoptovat, ale jeho žádost zamítli, protože byl svobodný.

Poté, co Kiryn adoptovali, sirotčinec muži zabránil jakkoliv kontaktovat rodinu. Dítěti nikdy neřekli, kdo mu posílal dárky.

Roky plynuly. Když měla Kiran 18 let, rodiče jí dali adopční papíry. Chtěli, aby věděla celou pravdu. Dívka se dozvěděla o tajemném muži, který ji zachránil a chtěl ji adoptovat. Bohužel nevěděla jeho jméno, ale přesto našla způsob, jak ho najít! Skvělý nápad, že?

22letá Kiran zveřejnila svůj příběh na všech možných sociálních sítích a doufá, že se zpráva dostane až k jejímu "andělovi strážnému", jak muže nazvala. A povedlo se!

Joe a Kiran se setkali a nyní se často navštěvují. On ji považuje za svou dceru a dívka zas získala druhého otce a nejlepšího přítele.

PS. Pokud chcete, můžete sledovat i celou reportáž (v angličtině).

Zdroj: 1

Loading...

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.