Afghánec zaútočil nožem na dvě osoby. Drama se odehrálo v Bratislavě před stánkem rychlého občerstvení

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 3631

V nedeľu v poobedňajších hodinách privolali policajtov k prevádzke rýchleho občerstvenia v Devínskej Novej Vsi k bitke, pri ktorej boli zranení dvaja muži.

...

„Hliadka na základe zistených skutočností na mieste obmedzila na osobnej slobode 22-ročného muža Afganskej islamskej republiky a eskortovala ho na príslušné policajné oddelenie. Zranených mužov na mieste ošetrili pracovníci rýchlej zdravotnej služby,“ informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Vyšetrovateľ už muža obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu v súbehu s prečinom výtržníctva a nebezpečného vyhrážania. Po vykonaní všetkých potrebných úkonov bol obvinený umiestnený na oddelení policajného zaistenia.

„Obvinený mal podľa doposiaľ vykonaného vyšetrovania dňa 05.02.2017 v čase krátko pred 16.30 hod. pred prevádzkou rýchleho občerstvenia na Eisnerovej ulici po predchádzajúcom verbálnom konflikte nožom napadnúť dvoch mužov vo veku 22 a 20 rokov, pričom obom poškodeným mal spôsobiť bodné zranenie s predpokladanou dobou liečenia do sedem dní. Počas fyzického útoku sa mal obvinený poškodeným mužom zároveň vyhrážať ich zabitím,“ dodala Mihalíková. Zranení muži boli podľa doterajších zistení tiež cudzinci.

V prípade preukázania viny hrozí obvinenému trest štyri až desať rokov nepodmienečne.

Zdroj: suenne.cz

Loading...

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.