Nepovedená falešná vlajka v USA? Podívejte se na najaté herce a další masivní vymývání mozků médii

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 21099

Už samo defilé raněných ze střelby v nočním klubu v Orlandu před kamerou je podivné. Jednak vůbec proč šli takto v průvodu z jednoho místa, a jednak jejich okázalá částečná svlečenost (ale možná se tak v podobných klubech tančí? nevím) (a nezbytné termální fólie). Proč je "zachránci" vlekli tak daleko po svých a proč je rovnou nenaložili do nějakého auta, či snad dokonce do sanitky?

Všímavý divák si však povšiml, že ranění jsou vedeni/neseni/vlečeni opačným směrem, než bychom očekávali, a to zpět ke klubu (popis v médiích říká, že jsou odváděni z klubu) a přidělal k videu názorné popisky. Směr nesení raněných je poznat podle budov na protější straně ulice: je tam zdravotnické zařízení Stand Up MRI, pak je koblihárna Dunkin Donuts, a teprve až za křižovatkou je noční klub Pulse. Takže, na jeho popiskovém videu jsou zaznamenány nejprve zrychleně dramatické scény nesení, potom zpomaleně nesení i s popisem budov ...

Čímž je jasné, že se jedná o nahranou scénu pro potřeby kamer. Natočené "zraněné" nemusíme litovat, jsou to opět krizoví herci, vyinkasujou honorář, smejou barvu a je to.

Video s popisem trasy:


Original Video - More videos at TinyPic

Dodatek k sanitkám:

Sanitky v Orlandu skutečně nevyjely, rozhodně ne v počtu, který by odpovídal 50 mrtvým a více než 50 raněným. Na snímcích z události horko těžko najdete jednu nebo dvě. To by odpovídalo tomu, že celá událost byla falešně sehraná, že nikdo nezemřel (snad kromě údajného útočníka).

Na níže uvedeném srdceryvném videu vypovídá "svědkyně" žijící v Orlandu nedaleko místa střelby, Christine Leinonen, údajně matka jedné z obětí, jejíž syn Christopher údajně bojuje o život v nemocnici.

Obsah není důležitý, překladu netřeba, odpovídá to oficiální historce, kterou známe z masmédií.

Žena skryta za černými brýlemi odříkává vzlykavě, avšak plynně předepsaný scénář, který evidentně čte z teletextu za kamerou, a občas si otře neexistující slzu.

I příběhu předepsanému scénářem by se dalo vytknout několik nesrovnalostí, ale to je zde podružné.

Zajímavé je její zaváhání, když se jí zeptají na jméno syna.

Její herecký výkon je hodnocen komentáři k videu vesměs jako slabý, a její morální profil ještě hůře.

Po ženině "svědectví" o střelbě v Orlandu ukazuje video odkaz na stránky sbírající peníze pro oběti střelby - rychle to přibývá. V tuto chvíli, kdy to píšu, už je tam přes 1,3 miliónu dolarů. Takže, už je jasné, z jakých prostředků se krizové herectví financuje. Viz https://www.gofundme.com/PulseVictimsFund

V Orlandu stojí lidé dlouhé fronty kolem několika bloků, aby darovali krev pro oběti střelby. Další zdroj příjmu pro organizátory celé akce. Viz https://youtu.be/gu6ABOyIRUY

Závěr videa: Podezření z herectví vzbudil nepřesvědčivý výkon ženy, ale plné odhalení poskytl až nález videa, které si dotyčná žena vystavila na youtube před dvěma lety, a kde udává zcela jinou identitu (žije v Detroitu, má syna Drewa, atd.). Měl to být klip do konkurzu na krizovou herečku?

Takže, její syn Drew je v Detroitu živ a zdráv, žádného syna Christophera zraněného při střelbě v nočním klubu v Orlandu nemá, a pro peníze udělá cokoli.

Video téže ženy z r. 2014 z Detroitu:

Krizový herec jako teplý hoch a očitý svědek střílení v klubu gayů v následujícím videu má všechny šance získat od komentujících videa (neoficiální) titul "nejhorší krizový herec všech dob".

Všimněte si, jak režisér rozhovoru vybral superprototyp gaye, co nejlépe odpovídající představám běžné populace (chybí mi kérka, ale má aspoň náušnice).

Chlapec se snaží předvést emotivní projev, hovoří falešně "traumatizovaným" hlasem, jako by vzlykal... Již za prvních pár taktů to zní tak falešné, jak jen je možné.

Takhle chabě by jistě nepřesvědčil ani maminku, že ho bolí břicho a musí zůstat doma ze školy. (Co říká, není tak důležité: bylo to hrozné, měli jsme hrozný strach, nevím, kde je můj přítel a podobně, v duchu oficiální historky. Má tam různé zádrhele v logice i projevu, ale to by byl dlouhý rozbor a nestojí to za to.)

Masová střelba 12. 6. 2016 v Orlandu na Floridě nese veškeré charakteristické rysy falešné vlajky. Prosím, ověřte si to sami, a uvidíte, zda „narativní síť“ odpovídá vzorům všech ostatních inscenovaných událostí vytvořených za účelem odebrání zbraní, k nimž došlo v poslední době. Pouze během minulého víkendu došlo v oblasti Orlanda k pěti střelbám, jen proto, aby zajistili, že kdybychom nevěřili jedné z nich, abychom mohli věřit jiné.

Tito střelci útočí na veškeré aspekty společnosti, do níž patří křesťané, LGBT (lesby, gayové, bi- a transsexuálové), normálně sexuálně orientovaní, podnikatelé i nevinní lidi všech způsobů života, kterým se vysílá společný vzkaz: Američané nejsou v bezpečí, a za veškerou škodu mohou automatické zbraně.

Obrázek: Divoký víkend v centru Floridy: Střelby zbraní.

Obama slíbil, že před svým odchodem z úřadu bude prosazena jeho „kampaň OSN“ proti vlastnictví zbraní Američany . Sepsal sedm exekutivních příkazů, které americké soudy nepodpořily, a podepsal Dohodu o malých zbraních OSN, která nebyla ratifikována americkým Kongresem.

Rand Paul naléhavě varuje, že Obama a Kongres nyní směřují k tomu, aby zbraně zakázala OSN: čas tlačí a Američany je třeba odzbrojit, aby se globalisté mohli zmocnit naší milované země: Viz článek anglicky: „Dohoda OSN o malých zbraních představuje přímou hrozbu Ústavě.“: United Nations’ Small Arms Treaty Poses Direct Threat to the Constitution

Avšak zabavení zbraní lidem je v USA stále pod řízením Ministerstva obrany, za použití zákona NDAA - (Zákon o obraně státu) z roku 2016, který činí zákonným i to, že cvičení FEMA se staly „událostmi s aktivním střelcem“, produkovanými a řízenými Odborem pro vysílání (BBG) Ministerstva obrany, který nyní vede propagandistickou válku proti Američanům, aby prosadil presidentskou politiku prostřednictvím událostí pod falešnou vlajkou, kde není nikdo zabit. V tomto článku se podíváme na některé rysy falešné vlajky, které jsou přítomny u nedávné události:

Charakteristické rysy falešné vlajky (management vnímání)

1. Nejednoznačnost: čím je větší nejasnost události, tím těžší je pro vnímajícího vytvořit si přesné vnímání.

Zde: Svědkové mají konfliktní výpovědi.

Při události v Orlandu bylo ve zprávách velmi málo očitých svědků, a těch několik málo v televizi, zejména muž v hnědém klobouku (popsáno o pár odstavců níže), vypovědělo odlišné příběhy, a jako obvykle, vypracované notně nad linii reality.

Dá se říci, že BBG se zlepšuje, pokud jde o odstraňování svědků. Událost se stala uprostřed noci, v tmavém nočním klubu. Oficiální představitelé řekli, že je tam 6 mrtvých, a pak náhle jich bylo 50. Opravdu? A má tam být 53 zraněných, ale na snímcích jsou vidět pouze dva lidé na nosítkách, a dalších několik leží „vytříděno“ a ignorováno na silnici.

Poblíž zraněných nejsou žádné sanitky. Někteří „zranění“ chodí a vzájemně si pomáhají, obklopeni tucty policejních aut, ale nikde v blízkosti zraněných není ani jeden záchranář ani sanitka. Tak se to často stává, když jsou aktivity falešné vlajky uboze naplánovány a špatně provedeny. Kdybychom si odmysleli těch deset či kolik lidí, kteří pomalu odcházejí ze scény (kde ještě zuří střelecký boj, který pokračoval ještě další tři hodiny a skončil explozí), vidíme, že tam ani jeden člověk neběží, a všem těm, kteří pomáhají nést či podpírat raněné, nepomáhá ani nikdo z policie, záchranářů ani hasičů.

Jeden snímek ukazuje skupinu tří lidí, galantně nesoucích muže se zraněnou nohou. Jakmile skupinka projde kolem kamery, postaví zraněného na zem, chvilku postojí, a pak pokračují všichni společně dál.

z

Muž v hnědém klobouku (obrázek níže) vystupoval ve dvou rozhovorech a řekl dvě různé historky o svých hrdinských skutcích. Je vidět na obrázku, kde pomáhá člověku zraněnému na noze, i když mluvil o tom, že pomáhal lidem se zraněním na zádech.

co

2. Sociální status: zaměření na postavení osoby ve společnosti nebo v nějaké organizaci

Zde: Oficiální historka má nepochybné domácí a geopolitické výhody pro orgány vlády.

Během jednoho víkendu dostaly na Floridě „zásah zbraní“ všechny větve společnosti, v okruhu několika mil od Orlanda. Mohla to být náhoda, anebo za to mohou věže mobilních operátorů proměněné ve zbraně, o nichž jsme mluvili v předešlém článku, které vysílají sdělení přímo do hlav lidí? Viz článek anglicky „Kdo vlastní a ovládá vojenskoprůmyslový komplex“. Who owns and controls the military industrial complex.

3. Management dojmů: vnímání či dojmy ostatních. Zde: Historka vysvětlující útok slouží k vyvolání emocí jako strach, i vlastenectví, aby se vytvořilo souhlasné mínění o dříve kontroverzním problému.

13. ledna 2016 personální šéf Bílého domu Denis McDonough řekl reportérům na snídani s Monitorem křesťanské vědy: „V průběhu zbytku roku budeme provádět odvážné exekutivní akce. Na to spoléhám.“

Jsou tyto nedávné útoky právě tímto?

4. Příprava – mít jasné cíle a znát ideální pozici, kam je třeba lidi dostat.

Zde: Ve stejný den se velmi blízko konají tréninková cvičení vojska a ozbrojených složek, aby zmátla svědectví očitých svědků, a aby umožnila organizátorům nasadit nastrčené postavy, dezinformace a operativce v pozadí.

Okamžité výzvy ke kontrole zbraní a omezení občanských svobod. Tampa a oblast Orlanda právě procházela spojeným cvičením, které zahrnovalo multinacionální skupiny. Orlando patří do Strong City Initiative (Iniciativy silného města), což je program OSN, který nasazuje do každého velkého města v Americe těžké vojenské vybavení OSN.

Viz článek anglicky „Americké speciální operační síly „útočí“ na Tampu na Floridě a hledají piráty“: US Special Ops forces ‘raid’ downtown Tampa, Florida in search of pirates

5. Uvěřitelnost – veškeré informace využívají předsudků či očekávání lidí, aby se zvýšila uvěřitelnost.

Zde: Zpravodajské agentury stále opakují, že jim „byly dány zprávy“ nebo „bylo jim řečeno“, avšak neřeknou, kdo jim oznámil či řekl nepotvrzené informace, které vysílají jako reálné.

Tento agent FBI říká, že zprávami je pověřen on, ale pak říká, že k němu „přišly zprávy“, a že „byl informován“; také, že FBI má hovory na naléhavé lince 911, ale „ještě je neposlouchal“, avšak přitom už cituje, že střelec volal na linku 911, že se hlásí k ISIS, pár chvil předtím, než začal střílet.

 

6. Podpora mnoha kanálů – mnohočetné argumenty a vymyšlená fakta pro posílení vašich informací.

Zde: Žádný zřejmý motiv pro masový útok, a žádné předběžné náznaky.

Střelec zanechá manifest, či množství důkazů, „dokazujících“, že byl „radikalizován“, nebo „užíval léky“, anebo jiné nežádoucí věci. FBI připouští, že dvakrát vyslýchala Omara Mateena ohledně dvou teroristických událostí, ale oba případy byly uzavřeny. Pro nás Anonymní vlastenprce to zní podobně jako to, co se stalo se střelci v San Bernardinu – Tashfeen Malik a Syed Rizwan Farook, které FBI identifikovala jako muslimy, vyslýchala je, ale nenašla důvod zadržení a propustila je. A později zabili plnou místnost lidí. Pro masový útok není žádný zřejmý důvod. Pak začínají přicházet spousty důkazů, že střelec byl „radikalizován“. Není překvapením, že zprávy oznamují, že člen rodiny řekl, že Mateen byl velmi rozzloben, když viděl, jak se dva muži líbají na veřejnosti. To je nabízeno jako důkaz jeho „radikalizace“. A přesto FBI určitě věděla, že Mateen má povolení nosit skrytě zbraň, a přesto usoudila, že jeho zapojení do teroru je tak nepravděpodobné, že ho v obou případech propustila a ponechala mu toto právo.

A náhle přes noc se Mateen „radikalizoval“ a zavolal na linku 911, kam sdělil svůj manifest. Zní vám to jako známá věc? Tashfeen Malik udělala své prohlášení na Facebooku přesně v dobu, kdy měla střílet na své oběti v Inland Regional Center v San Bernardinu. A Mateen šel ven a koupil si automatickou pušku pouhé dva týdny před střelbou, a použil ji, aby trefil více než 100 lidí, polovinu zabil a polovinu zranil.

Jak se naučil střílet takhle z takové zbraně? Viděl ho někdy někdo v Orlandu na střelnici trénovat? Je opravdu působivé, že jen tak vešel do hlučného nočního klubu, ovládl scénu, vzal si 30 lidí jako rukojmí, když předtím jich zabil a zranil více než 100, pak bojoval 3 hodiny s policií, a mezitím nastavil bombu, aby zajistil, že na scéně zločinu nebude možno provést žádné vyšetřování.

Opět to zní jako známá věc? Vzpomeňte si na střelbu v San Bernardinu, kde FBI nechala dům Malikové a Farooka otevřen pro reportéry, aby zničili scénu zločinu.

Viz článek anglicky: „San Bernardino odhaleno: Falešná vlajka uvnitř falešné vlajky – patrioti proti globalistům“: San Bernardino Solved: A False Flag Within a False Flag — Patriots Versus Globalists

7. Centralizovaná kontrola při zaměstnání entit k posílení propagandy.

Zde: Falešné „oběti“ a krizoví herci.

Jsem si jist, že naši čtenáři viděli videa ve zprávách a všimli si, že při střelbě, kdy zahynulo a bylo zraněno přes 100 lidí, jsou na záznamech pouhé dvě sanitky. V posledních 24 hodinách bylo idenitifikováno pouhých 5 „obětí“, ale Mateenova identita pronikla do médií do pěti minut. Krizoví herci jsou v tomto případě obzvláště špatní. Pár patetických svědků mluvilo s médii s divoce odlišnými historkami pokaždé, když promluvili. Nebyl rozhovor ani s jednou rodinou a policie tentokrát nedovolila, aby na ulici jako obvykle byly „rodiny krizových herců“ chovající se jako blázni.

Kde je koroner? Přesně jako po střelbě v San Bernardinu, nevidíte nikde dostatek sanitek, které by nasvědčovalo, že odvezly do márnice 50 lidí, a tím méně 50 raněných do nemocnice. Která místní nemocnice v Orlandu přijala raněné?

Jsou zde všechny náznaky, že se jedná o druhořadou hollywoodskou produkci Komise pro vysílání Ministerstva obrany. I dobrý film o zombících si lépe poradí s ranami a kalužemí krve. Ale zde, stejně jako v San Bernardinu, nejsou ani žádná těla zabalená do bílých prostěradel či do vaků pro mrtvoly, ani se nikdo nehrne poskytnout ošetření či první pomoc několika „vytříděným“ raněným ležícím na ulici.

San Bernardino, Orlando i Sandy Hook byly události inscenované kvůli propagandě, ukazující, že naše vláda si dala pravomoc, aby mohla terorizovat své vlastní občany prostřednictvím falešných inscenovaných teroristických událostí. Jak dlouho bude trvat, než začneme vyhazovat z Kongresu všechny ty, kteří umožnili průchod zákona o obraně státu (NDAA), který učinil z falešných vlajek legální propagandu proti lidem, které zastupují?

Můžeme ještě dodat, že krizoví herci nevypadají, že by byli oblečeni do klubu, respektive do homosexuálního nočního klubu. Jejich boty jsou příšerné a jejich vlasy ještě horší, na to, že pro návštěvu klubu se každý hodí do gala. Navíc, mysleli jsme, že gayové a lesbičky mají různé kluby a nikoli společné. Ale pro akci falešné vlajky se stal noční klub klubem pro LGBT, vše v jednom.

Že by tito placení herci byli místní lidé, kteří potřebují rychle peníze, protože IRS zadržela tento rok kredity daně z příjmu plátcům daně, kteří nemohli doručit své stvrzenky, a ti kteří měli tento měsíc problémy, protože jim nefungovaly EBT karty na potravinovou pomoc? Zní to, jako by naše vláda přilévala olej do ohně. Aha, pravda … letos má být další léto nepokojů.

 

8. Bezpečnost – podstata lživé kampaně je známa málokomu.

Zde: Všichni účastníci cvičení a krizoví herci podepisují Dohodu o mlčenlivosti se „Státní bezpečností“, kde je věta slibující rychlé a přísné potrestání, pokud bude porušena.

Každý účastní se doví jen „to, co je nutné, aby věděl“, a nedozví se nic o účelu a cíli události. Bylo tam mnoho agentur, a všechny prohlašují, že vyšetřování má na starosti někdo jiný. Ani jedna agentura nemá více odpovědí, než jim dovoluje říci přísný scénář. Ani jedna osoba není viditelně rozrušena ani nejedná tak, jako by byla tam, kde BYLI ZABITI LIDÉ. Musíme se ptát, která agentura to má na starosti zde. Je to jako v San Bernardinu, kde se toho ujala FBI, ale dosud jsme od ní neslyšeli nic jiného, než že to byla FBI, kdo odemkl telefon Apple, a nikoli Apple. Jsme zvědavi, kdo to bude zde, a kdy se americký lid dozví pravdivé zprávy o události.

Rádi bychom viděli také zprávu koronera a také statistiku vražd v Orlandu. My, co víme o událostech pod falešnou vlajkou, však víme, že k tomu nikdy nedojde. Ani v Newtownu (Sandy Hook, kde nezemřely žádné děti), nikdo nikdy nevydal žádné úmrtní listy. Dokonce přijali zákon, který dovoluje, aby tyto certifikáty nebyly vydávány. Viděl někdy někdo zprávy koronera ze San Bernardina? A co by udělaly federální kriminální statistiky vražd po masových střelbách v Newtonu (Sandy Hook), San Bernardinu a nyní v Orlandu po takovém přílivu? Jistě by významně vzrostly, ale samozřejmě nevzrostly, protože v takových událostech pod falešnou vlajkou nezemřel nikdo jiný nežli nastrčená figurka střelce.

Jsou potřeba skuteční reportéři, ne gaučoví analytikové jako my, kteří by se toho ujali a dali nám vědět, až budou vydána oznámení o úmrtí pro Sandy Hook, San Bernardino a Orlando, a aby prohledali statistiky zločinů pro tyto obce v roce incidentu a v letech po incidentu.

Viz článek anglicky: „Úmrtní listy v Sandy Hook mají být nepřístupné veřejnosti.“ Sandy Hook Death Certificates to be Restricted.

9. Flexibilita: klamná kampaň se adaptuje a mění s časem, kdykoli je třeba změny.

Zde: Důkazy se ničí nebo jsou zmanipulovány, a na detailech už nezáleží, protože viníci jsou mrtvi.

Na vyšetřování už není zájem. Střelec je mrtev (stejně jako v San Bernardinu Farook a Maliková, a v Sandy Hook Adam Lanza). Takže pro tyto nastrčené figurky je to čistý konec, není třeba, aby chodili k soudu a dokazovali, že šlo o falešnou vlajku. Scéna zločinu, v Mateenově případě noční klub, byla příhodně zničena výbuchem na konci policejního obléhání.

Další věc: Mateen, který při minulých výsleších na FBI nebyl posouzen jako nebezpečný, použil svou fungl novou útočnou pušku, aby skolil dav lidí v nočním klubu kolem 2 hodiny v noci. Ale na Floridě bary a restaurace nesmějí od 1hodiny v noci do 7 do rána podávat alkohol. Takže je pochybné, že bar byl vůbec plný. Většina lidí obvykle odchází domů, jakmile se přestane podávat alkohol. Pravděpodobný scénář je tedy ten, že událost pod falešnou vlajkou použila bar ve 2 hodiny v noci, protože byl zavřený a snadno se prováděla inscenace. Viz „Alkoholový zákon na Floridě“, Florida Alcohol Laws

Ale zpět k Mateenovi: Po vyčerpávající noční střelbě a držení rukojmí se účastnil 3hodinové přestřelky, po níž instaloval bombu a zničil místo výbuchem. Jak příhodné. Moc jim toho ze scény zločinu nezbylo. A opět je to podobný scénář jak v San Bernardinu, kde byl Farookův dům ponechán pro volný průchod reportérů a kameramanů. Nebo jako Sandy Hook, kde škola byla po „střelbě“ dokonce srovnána se zemí.

Doporučení pro pojišťovnu nočního klubu Pulse: možná by vás napadlo pozdržet platbu za budovu do doby, než vaše vlastní vyšetřování ukáže, kdo vyhodil klub do vzduchu. To pravděpodobně způsobí, že do několika dní bude demolice klubu dokončena.

10. Koordinace: organizovat se v hierarchii k udržení konsistentní distribuce informací.

Zde: Federální agentrury mají navrch nad místními agenturami vymáhání práva díky elementu „Státní bezpečnosti“ cvičení, které je řízeno Ministerstvem obrany.

Na místě se velmi rychle objevilo velké množství agentů a agentur, které vytvořily ohraničení, kterým neprošel nikdo, ani lékaři, policie nebo záchranáři. Opět by nás zajímalo, kdo má na starosti kriminální vyšetřování.

11. Utajování – protiřečící informace jsou ničeny.

Zde: Viník je mrtev, a ze zpráv, Internetu a médií mizí důkazy.

Nastrčená figura neměla vojenský trénink, přesto střílela extrémně rychle a přesně, ale žádný úřední činitel se nedívá na důkazy. Tito střelci ve všech třech falešných vlajkách – Sandy Hook, San Bernardino i Orlando – museli mít předešlý vojenský výcvik, aby byli schopni udělat to, co udělali. Samozřejmě o Mateenovi víme málo, kromě toho, že odpovídá přesně vzoru zločince ISIS, přes noc radikalizovaného a se vrozeným nezastavitelným zabijáckým instinktem. Ani policie ho po tři hodiny nedokázala zastavit. Museli použít vojenského vybavení OSN, aby rozbili zeď a dostali ven netrénovaného muže. Ale FBI je si jista, že byl z ISIS, nenáviděl gaye a bil svou ženu.

Co dělá vojenské vybavení OSN v Orlandu na Floridě? Ach ano, vojska OSN, pozvaná do naší země Obamou, si jdou pro naše zbraně, až bude Dohoda o malých zbraních neústavně procpána našimi vlasteneckými hrdly neocony a globalisty, kteří stojí za všemi těmito událostmi pod falešnou vlajkou.

12. Nepravdivá tvrzení – vyrábění pravdy.

Zde: Rodiny „obětí“ mají herecké zázemí a dostávají plat přes účty GoFundMe i přímé platby, zejména hypotéky. Často projevují málo emocí nebo žádné, dokonce se usmívají či smějí. Lež postupuje a „oficiální historka“ je přetvářena médii v pravdu.

Ihned po střelbě vyskočilo na internetu několik webových stránek GoFundMe, kde byla jména oficiálně mrtvých. Napočítali jsme 10 oddělených fondů, vytvořených ve chvíli, kdy bylo pojmenováno pouze 5 obětí. Orlando je prohlášeno za oblast katastrofy, takže dostane spoustu peněz na pomoc po střelbě.

Největší masová střelba v americké historii zjevně má veškeré přísady události pod falešnou vlajkou – stejně jako ostatní masové střelby, k nimž došlo během Obamova funkčního období. Veškeré znaky nasvědčují tomu, že cvičení bylo inscenováno a obrátilo se v událost „s aktivním střelcem“. „Obviněný“ je mrtev a FBI „ví“, že to udělal, protože jeden člen rodiny řekl, že vyjádřil nenávist vůči gayům.

To je dostatečný motiv pro člověka hlásícího se k ISIS, aby se stal nadlidsky smrtícím střelcem. Samozřejmě dosud nebylo nalezeno ani stéblo důkazů. V době, kdy píšeme tento článek, byl případ již uzavřen, dříve, než byl vůbec otevřen, scéna zločinu byla zničena výbuchem a poté zapečetěna, a mrtvá těla zázračně opustila noční klub a dostala se do koronerova úradu. Zranění byli zameteni do bezejmenných nemocnic s policejními hlídkami, aby bylo zajištěno, že je nebude obtěžovat nikdo od novin.

„Rodiny obětí“ a široká veřejnost čekají celé dny, aby zjistily to, co by mělo být známo v řádu minut. Krizoví herci zapomínají, že jsou na kameře, a vymýšlejí si při každém dalším rozhovoru větší historky. Obrázky a videa jsou z neznámých zdrojů a nebylo dovoleno filmovat z helikoptér. Na veřejnost dosud nevyšlo ani jedné soukromé video nebo fotka.

Musíme připustit, že Odbor vysílání Ministerstva obrany společně s FEMA, Homeland Security, FBI, ATF, OSN a mnoha dalšími agenturami, které se jako zázrakem objevily na scéně v řádu minut, zlepšil některé aspekty jimi vyráběných událostí pod falešnou vlajkou.

Zde jsou věci, které jsme je přiměli dělat my, bdělí vlastenci, aby jejich události pod falešnou vlajkou byly úspěšné:

 • Udělejte to uprostřed noci.
 • Udělejte to s lidmi, které nikdo nezná.
 • Udělejte to se střelcem, který se hlásí k ISIS, ale je Američan.
 • Udělejte to hned po velkém počtu cvičení v oblasti.
 • Najměte si herce, kteří nutně potřebují peníze – chudoba jako zbraň.
 • Udělejte to ve tmavém klubu, kde střelec není vidět.
 • Udělejte to s hrozbou bomby, takže je možno oblast zcela uzavřít jako součást bezpečnostního plánu.
 • Zaměřte se na cílovou komunitu lidí či víru – komunitu LGBT (lesby, gayové, bi- a trans)
 • Udělejte to ve městě, které patří do Iniciativy silných měst OSN.
 • Mějte zcela pod kontrolou zpravodajství, zejména nedovolte pohyb helikoptér nad oblastí.
 • Omezte svá sdělení na „úřední místa nám oznámila“ nebo „byli jsme informováni“ či další krycí fráze, aby bylo novinářům jasné, že nesmějí zveřejňovat nic kromě oficiální verze.
 • Pokračujte v Obamovu plánu odvážných akcí k prosazení Dohody o malých zbraních OSN – odebrání zbraní lidem.

Proč provedli "masovou střelbu" právě v nočním klubu homosexuálů?


Je nepochybné, že údajná masová střelba v nočním gay klubu v Orlandu je klasickou operací pod falešnou vlajkou a vládou koordinovanou psychologickou operací. Nejenže má veškeré typické znaky a nesrovnalosti v účelově vytvořené historce, ale skrývá v sobě i extrémně jasný daný účel.

Všechny původní zprávy hovoří o osamělém střelci, který zabil 50 lidí a desítky jich poslal do nemocnice. Proč tyto směšné inscenované falešné vlajky VŽDY začínají osamělým střelcem? Tito „střelci“ potvrzují, že organizátoři těchto akcí trpí na „syndrom osamělé nastrčené figurky“, který se datuje již od údajného útoku osamělého střelce Harvey Lee Oswalda na presidenta Kennedyho v r. 1963.

Podrobné pročtení množství tiskových zpráv jasně ukazuje na obrovské nesrovnalosti a nemožná fakta, která učinila oficiální zprávu orlandské policie zcela nevěrohodnou, ba až nemožnou. Je tam tolik detailů, které nedávají žádný smysl, že jejich vymyšlenost je zcela zřejmá. Následující odkaz obsahuje sérii různých a někdy konfliktních zpráv médií.

Viz článek anglicky: "Střelba v nočním klubu v Orlandu se zprávami o dalším střelci v blízké nemocnici": Shooting at a night club in Orlando with reports of another shooter at a nearby hospital.

Tento celý proces oficiálního zatemňování je zcela typický pro samotnou podstatu operace pod falešnou vlajkou. Všechna ta semena pochyb, která jsou zasévána masmédii, nastaví mysl celého národ tak, že praví pachatelé nebudou NIKDY dopadeni. Právě tak jako vyrobili osamělého pachatele z nastrčené figurky Harvey Lee Oswalda, tak i nadále s velkou oblibou svádějí vinu na pouze jediné individuum. Útočník prý zabil 50 lidí (a dále to přibývá) a několik set je v nemocnici. To měl kulomet nebo dělo?

Kdo a proč?

Při každé takové události má cenu klást si jedině otázky, které jsou důležité pro vyřešení takovéto průhledné falešné vlajky: KDO to skutečně udělal a PROČ to udělali? Mělo by být zcela zřejmé, že Obama byl dosazen svými loutkovodiči do Bílého domu, aby naplnil tyto primární cíle: (i) prosadil zavedení Obamacare, (ii) znovu zahájil studenou válku s Ruskem, (iii) zničil ekonomiku, (iv) prosadil manželství homosexuálů a (v) anuloval Druhý dodatek americké ústavy (Poz.: o právu nosit zbraně).

Při dosahování prvních čtyř z těchto cílů je mimořádně úspěšný. Poslední cíl dosud uniká. Tento konkrétní úkol však není naplňován pouze z důvodu nedostatku jeho presidentské iniciativy a osobní vůle, protože dosud nenašel správný vzorec nezbytný k tomu, aby Druhý dodatek nezákonně zrušil. A přitom bylo během dvou Obamových presidentských období provedeno množství falešných teroristických útoků – od Sandy Hook až po San Bernardino – jen proto, aby toho bylo dosaženo jakoby mimochodem.

-----------------------------------------------

Speciální poznámka:

Není tajemstvím, že Obama snaživě využíval od r. 2012 poslední verze zákona NDAA o státní obraně, nastolujícího stanné právo,aby mohl provádět operace pod falešnou vlajkou kdekoli a kdykoli, podle své volby. Zákon o obraně státu "NDAA" nezákonně dal právo exekutivním složkám, aby v zájmu „státní bezpečnosti“ kvůli propagandistickým účelům prováděly falešné útoky střelbou i bombou a vraždy v 50 státech. A to je přesně důvod pro dramatický nárůst a intenzitu masových střeleb v celém státě. Ano, americká Federální vláda si nezákonně udělila moc, aby mohla nezákonně provádět tyto hrůznosti proti americkému lidu, aby „chránila“ občany a vlast.To existuje jen v AMERICE, známé též jako USSA!

Viz článek anglicky: „Falešné vlajky“ jsou legální propagandou vytvářenou Ministerstvem obrany:“FALSE FLAGS” are LEGAL PROPAGANDA PRODUCED by the Department of Defense

(Pozn.: wiki o zákonu NDAA česky: https://cs.wikipedia.org/wiki/National_Defense_Authorization_Act; video česky "Obama podepsal stanné právo NDAA" http://orgonet-team.blogspot.cz/2012/01/obama-podepsal-stanne-pravo-ndaa-cz.html)

---------------------------------------

(Pozn.: Nárůst masových střeleb za presidenta Obamy. Zdroj zde.)

 

-----------------------------------------------------

Mafie homosexuálů a hnutí LGBT (Lesbiens, Gays, Bisexuals, Transgenders)

V zájmu získání totální kontroly nad zbraněmi se POTUS (Pozn.: President of the United States) a další rozhodli povolat do akce největší politickou sílu ve státě – mafii homosexuálů. Pro nezasvěcené, je třeba chápat to tak, že hnutí LGBT a všech dalších trans- bylo vytvořeno specificky proto, aby fungovalo jako nejmocnější politická síla na planetě.

Tímto způsobem může mafie homosexuálů, je-li třeba, provádět bez překážek nepřetržité experimenty sociálního inženýrství kdekoli na planetě. Viz článek anglicky: „Hnutí lesbiček, gayů, bisexuálů a transsexuálů je dnes největší politickou silou v Americe“: LGBT MOVEMENT: The Most Powerful Political Force In America Today

Buďte si prosím vědomi, že nikdo nedokáže tuto práci odvést tak jako sebranka LGBT. Ti se nyní pustí do kauzy proti zbraním jako nikdo předtím. Jejich rozsáhlá síť masových médií kráčí v sevřených řadách a koná jako jeden muž, tak organizované a sjednocené jsou jejich síly. Jakýkoli odpor vůči jejich agendě se setká přímo s osobním útokem na člověka jako na „nenávistníka“ (Poz.: „hater“), nebo na něco podobně absurdně pejorativního. Ať jsou však tyto nálepky absurdní nebo ne, fungují jako kouzlo. Mnoho lidí v Americe je už zmanipulováno tak, aby na tyto vysoce výbušné pojmy reagovalo negativně.

Nyní tedy už víme, proč byla o den dříve v Orlandu zastřelena i Christina Grimmie.

Není náhodou, že v Orlandu byla o den dříve hrůzným způsobem zastřelena velmi charismatická křesťanská zpěvačka Christina Grimmie. Toto koordinované a prokalkulované střílení bylo součástí stejné psychologické operace, organizované týmiž tajemnými G-many. (Pozn.: G-man: postava z počítačové střílečky, viz http://www.czechgamer.com/17148/half-life-2-a-tajemny-g-man.html)

Viz článek anglicky: „Charismatická křesťanská zpěvačka byla zastřelena „bez důvodu“: Charismatic Christian Singer Gunned Down ‘For NO Reason’

(Pozn.: Video: Christina Grimmie zpívá píseň „In Christ Alone“ (Pouze v Kristu) http://happytunes.themusicfest.net/uncategorized/in-christ-alone/)

Otázka: Co Obamova vláda neudělá, aby nezákonně sebrala zbraně zákony dodržujícím americkým občanům? Odpověď: Není absolutně nic, co neudělají, aby lidem sebrali zbraně ještě před ukončením svého funkčního období.

Proto lze očekávat pouze ostrý nárůst masových střeleb a vražd střelnými zbraněmi, stejně jako v Orlandu o tomto víkendu.

Orlando, Florida: Domov Disney Worldu a všech bájných a fingovaných věcí

Pro ty, kteří skutečně mají volnou mysl, je důležité, aby si povšimli dalšího účelu, proč bylo k tomuto účelu použito Orlando na Floridě. Je to domov Disneyova světa, Disney Worldu, a proto je už po generace cílem mnoha rodin s dětmi, a stalo se místem, kam jedete, abyste se oprostili od všeho. Necháte doma všechny negativní večerní zprávy a odjedete do země snů, kde se ponoříte do zábavy a fantazie dětství. A co je pointou? Nu, co je lepšího než ochromit rodiče i děti po celé Americe tím, že se střelba za účelem prosazení kontroly zbraní se koná na snovém hřišti dětské zábavy? Když to vše spojíte s mafií homosexuálů (pracující za scénou) a hmutím LGBT (pracující před ní), máte před sebou obdivuhodnou sílu, s níž musíte počítat.

Poznámka autora:

Vládnoucí elity a banksteři jsou opravdu podělaní strachem! Vědí, že celý svět už ví o jejich hře trvající několik desetiletí. Ti u moci také vědí, že když bude systém veřejně odhalen, jsou v pytli… Od 9/11 po JFK, od Oklahoma City po Waco, všichni vědí, že elity vždy využívaly americkou vládu, aby prováděla za ně špinavou práci. Je nezbytné pochopit, že výbuchy v Oklahoma City v roce 1995 byly provedeny americkou federální vládou konkrétně proto, aby bylo ukončeno hnutí milic po skandálu Saving&Loan (Úspory a půjčky). Ti u moci věděli, že hněv narůstá den za dnem, a že je třeba odvést někam pozornost, nebo budou skutečně ohroženi.

Zvláštní pozornost: Obama nyní musí šturmovat. Zbývá mu posledních 6 měsíců , aby sebral lidem zbraně. Prosím, chápejte, že zde není místo pro to, aby jeho mise selhala; pokud neuspěje, je přímo ohrožen. Proto je velká pravděpodobnost, že budeme svědky období nebývalého množství masových střeleb pod falešnou vlajkou po celé zemi. Plánovaná uzurpace práva nosit zbraně byla totiž hlavním a nejdůležitějším důvodem pro nasolení tohoto manchuriánského kandidáta do funkce presidenta USA (Pozn.: viz kniha anglicky „Obama 666: manchuriánský kandidát pod kontrolou mysli CIA“: https://truthernews.wordpress.com/2016/03/29/obama-666-a-manchurian-candidate-under-cia-mind-control/). Nemůže selhat, ledaže by Američané byli předem varováni před jeho předem plánovanou lstí a zradou Ústavy.

Zdroj: [1][2]

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.