Renomovaný astronom šokuje: V naší soustavě jsou dvě Slunce a NASA to tají!

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 40794

Renomovaný astronom Paul Cox vypustil do světa opravdovou bombu.

Expert totiž tvrdí, že v naší sluneční soustavě není jedno, ale hned dvě slunce. Jen o tom běžní smrtelníci nemají páru.

Tvrzení astronoma poslalo všechny příznivce konspiračních teorií do vrtule a už roztáčejí mozkové závity. Cox přišel s odvážným tvrzením, když komentoval přechod Merkuru přes Slunce. V jeden moment astronom jen divákům ukazuje, kde právě Merkur je a vzápětí jen tak mimochodem pronese: "Možná si říkáte, co že je ta velká kulatá věc napravo od Slunce.

To je naše druhé Slunce," šokoval astronom celý svět. Modrý úplněk Vzácná podívaná na obloze: Noc prozáří modrý měsíc! A vzápětí pokračuje: "Nevím, jestli jste tušili, že máme druhé Slunce, ale tady je. Normálně ho NASA a další organizace před námi sachovávají a neříkají nám pravdu," přisazuje si Cox. A konspirátoři z celého světa se mohou zbláznit. Zvlášť proto, že slova vyšla z úst respektovaného astronoma a ne nějakého samozvaného znalce na vesmír.

Zdroj: tn.cz

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.