Nadace Billa Gatese se snaží zamezit diskuzi o toxicitě očkovacích vakcín, které šíří do světa

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 5741

Jakákoliv legitimní diskuze o rizicích v online prostoru bude vyloučena jako hrozba veřejného zdraví.

Miliardář Bill Gates má novou agendu. Nejnověji chce světové populaci naordinovat vakcíny a jeho žena Melinda antikoncepci. Tato jeho aktivita na regulaci populace nepřekvapí ty, co vědí, že je dlouholetým donátorem největší sítě potratových klinik ve světě a největší nevládní organizace světa - Plánovaného rodičovství (jeho otec byl ředitelem jedné z nich).

 Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

USA: Muž ve věku 19 let zemřel po očkování proti chřipce

MUDr. Ludmila Eleková – Důvody proti očkování

Smrt po očkování MMR vakcíny

Vakcinační podvod: černý kašel se více vyskytuje u očkovaných dětí

Očkovací skandál: Soud potichu potvrdil autismus z MMR vakcíny

Imunoložka zažalovala WHO a firmu Baxter z genocidy národů za rozšíření ptačí chřipky očkováním

Exkluzivní a šokující rozhovor s bývalým ředitelem farmaceutické firmy o tom, jak se chovají k lidem

Skrze mezinárodní agentury OSN bylo z umělého potratu a antikoncepce uděláno neoficiální "lidské právo", jehož kritiku se možná také brzy podaří zakázat. O kritiků vakcín se má nejnovější postarat internetový monitorovací systém, který financuje Nadace Billa a Melindy Gates.

Internetová svoboda slova na sociálních sítích, která by šířila tzv. dezinformace a lži, bude prostřednictvím tohoto systému nahlášena státním orgánům - potvrzuje Heidi Larson z Londýnské školy hygieny a tropické medicíny, které byl udělen grant na tento projekt. Jediným politicky korektním postojem k vakcínám je totiž, že jde o velmi spolehlivé a veřejné zdraví ochraňující metody zdravotní péče. Jakákoliv legitimní diskusi o rizicích v online prostoru bude vyloučena jako hrozba veřejného zdraví.

Stále více lidí se vyhýbá vakcínám, které se dnes ukazují jako toxické a neefektivní. Dnešní vakcíny obsahují nebezpečné chemikálie, geneticky modifikované produkty, tkáně z potracených lidských a zvířecích plodů, dokonce ty "bez konzervačních látek" s obsahem toxinů kromě konkrétních proteinů viru či nemoci. Každý z těchto má vlastní toxický efekt na tělo.

Nová studie publikovaná v odborném časopise Lidská a experimentální toxikologie analyzovala 38 000 lékařských zpráv o hospitalizací a úmrtí dětí po očkování. Výzkumníci zjistili, že podstatně hůře skončili v nemocnici a smrtí ty děti, které byly očkovány. Nedávné srovnání v Německu potvrdily, že ty děti, které byly očkovány, jsou nemocnější než ty, které nebyly očkovány. Vzorkem byly desítky tisíců dětí.

[zdroj]

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.