Další pochybnosti v teroristickém útoku v Bruselu. Falešné plastové dítě a krizový manekýn Bellin

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 9786

Jelikož mě pár lidí bombarduje komentáři, že se nemám posmívat basketbalistovi Sebastienu Bellinovi, který hrál i za Prostějov, a byl údajně těžce zraněn na nohou při bruselském výbuchu na letišti, tak přidávám jedno pěkné video, kde je vidět různé nesrovnalosti.

Video nazývá Bellina "Mr. Leg", "pan Noha", jelikož při události figuroval evidentně jako "krizový herec přes nohy".

Tyto důkazy vás přesvědčí, že bruselské útoky jsou opět uměle vytvořené tajnými službami k vyvolání strachu

V médiích se objevily jeho tři snímky, ve dvou scenériích. Typické pro všechny tři je, že ostatní lidé na snímku jeví o něj a jeho zranění pozoruhodný nezájem. Mezi snímky si herec zřejmě přeběhl (asi po svých) na jiné stanoviště, a dal dobrý pozor, aby nezašpinil podlahu od krve - nikde žádná stopa. A také jeho nohy se výrazně prodloužily.

Na prvním stanovišti, na zřejmě dříve pořízeném snímku, má herec zřejmě "zraněné" obě nohy, ale obě vypadají funkční (levá pokrčená) i v normální délce. Nikde žádná krev. Kolem přechází podivně nezúčastněná osoba..

Na dalších dvou snímcích leží basketbalista na jiném stanovišti, u zdi. Mezitím mu zřejmě nasadili "protetické kalhoty" s nefunkčníma nepřirozeně dlouhýma nohama vyvrácenýma do stran a umazali okolí červenou barvou. Levá, na předchozím snímku funkční noha, je nyní v tratolišti krve. Kolem není vidět žádné poškození způsobené výbuchem. Lidé kolem jsou opět naprosto nezúčastnění.

Video porovnává délku jeho nohou na normální fotce a fotce na letišti, viz níže.

 

A na závěr, jeho rodina v USA provozuje firmu Keemotion, která se věnuje automatickému/trikovému natáčení filmů a videí pro hry i jiné účely.

Krizový herec na bruselském letišti nese plastové dítě

Zdroj: 1, 2

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.