Typický přístup Západu: Rozvrtat stát a potom ho opustit

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 3523

Západ na ukrajinském Majdanu podnítil převrat, spálil most mezi Ukrajinou a Ruskem a nyní říká, že Ukrajina v příštích 20-25 letech se nemůže stát členem Evropské unie a NATO.

Teď je to pro Ukrajinu ani dopředu, ani dozadu.

To je typický přístup Západu. Nejdříve falešnými nadějemi a sliby v zemích vyvolat převrat, aby je pak nechali padnout. To je častý příběh, takže se potom naskýtá otázka, proč se naivně věří západní propagandě i po pádu státu, znovu a znovu. Západ nikdy nemá zájem na vytvoření demokratické a prosperující země, ale chce jen zneužít a způsobit katastrofu a zemi nasměrovat do geostrategie proti Rusku, píše se v článku německého portálu Alles Schall und Rauch.

Jedním z takových příkladů je Jugoslávie. Byl to Západ, který spustil balkánský konflikt, ve kterém byly eskalovány rozdíly mezi Srby, Chorvaty, Bosňany a Albánci, mezi ortodoxními křesťany, katolíky a muslimy. Co Josip Broz Tito více než 35 let úspěšně držel pohromadě, mnohonárodní stát Jugoslávie, USA s EU a NATO rozbily a zničily po jeho smrti v roce 1980. Rozdělení silné Jugoslávie na malé, v té době prakticky neživotaschopné státy, to byl výsledek.

Proč Juncker odepřel Ukrajině přístup do EU? Za prvé proto, že příliv ekonomických uprchlíků z Ukrajiny by dosáhl mnoha milionů. Za druhé proto, že sama EU je zcela v úpadku a nechce si přidělávat žádné další problémy s dalšími 45 miliony ukrajinských obyvatel.

To, co chtěl, tak se Západu podařilo, destabilizovat Ukrajinu a odcizit se vůči Rusku. Nyní musí Ukrajinci zvládnout svou krizi sami. Když mluvím s Ukrajinci, mnozí říkají, že chtějí vrátit v čase před Maidan. .Za prezidenta Viktora Janukovyče, to rozhodně nebyly růžové časy, ale před převratem byl kurz vůči euru 1 až 8 hřiven, nyní Euro stojí 30 hřiven. Během poslední doby, příjmy a důchody se snížily na polovinu a zečtyřnásobily se ceny.Pro běžné Ukrajince je bída a hlad. Korupce dosáhla světově rekordní hladiny a jedinými příjemci peněz jsou oligarchové, jako je čokoládový král Porošenko a jeho kumpáni.

Azarov: Kleptomani Porošenko a Jaceňuk zdevastovali zemi!

Ukrajina byla transformována díky západu, ale neúspěšně. Podobně to bylo s Libyí, po bombardování silami NATO, kdy "odpovědný Západ" chránil libyjský lid před zlým diktátorem Kaddáfím byl kvetoucí, dobře fungující stát transformován bombami NATO na pustinu plnou ruin a od té doby zde dominují radikální islamisté. Není zde řádná vláda, ale pouze teroristické skupiny a kmeny, které válčí mezi sebou. Sýrie, co zde Západ způsobil pod heslem "Asad musí odejít", to jsou největší válečné zločiny, jako například v Afghánistánu a Iráku.

Vzhledem ke katastrofální situaci na Ukrajině kvůli nacistickému režimu, co vykonává proti svým vlastním lidem, není vyloučen převrat s návratem prezidenta Viktora Janukovyče, který má v plánu návrat do země a prezidentského úřadu.

Noční můra Evropy: Ukrajina a její polovojenské jednotky (VIDEO)

Složení vlády, parlamentu a všechny zákony, které byly přijaty od státního převratu, jsou nezákonné, říká Serdjuk, právník Janukovyče, protože jeho klient je stále ještě legálním prezidentem. Bez jeho podpisu je všechno neplatné. Janukovyč vydal oznámení o návratu i z důvodu toho, že velký počet Ukrajinců žije v nouzi a je unavená z režimu zavedeného Západem. Možná, že dostal signál, že ho lidé vidí jako "menší zlo".

V současnosti je: Porošenkův režim zralý ke zhroucení, ekonomika je v troskách, nacističtí extrémisté zuří v ulicích, je zde pokračující boj na východě země, blokáda proti lidu v odbojných regionech pokračuje, mnoho Ukrajinců hladoví a mrzne, je tam humanitární krize.

Zdroj: prvnizpravy.cz

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.