WHO organizuje biologický útok na Ukrajinu: povinné očkování 5 miliónů dětí proti obrně

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 4410

Protože mě zajímá, jak se vyvíjí epidemie (obou) virů na Ukrajině, podívám se občas na svodky Doněcké republiky.

A ve svodce 3. února 2016 podává Eduard Basurin tuto zajímavou informaci. (Viz video https://youtu.be/EruAT2y7X7k, anglické titulky).

Ve 4:53: "Podle našich informací se v Kyjevě, Charkově a Dněpropetrovsku provádí povinně pochybné očkování dětí nízkých tříd základních škol proti obrně. Sami rodiče tuto imunizaci dětí odmítají, vzhledem k faktu, že příslušná vakcína nemá certifikaci, a byla přivezena dobrovolnickými organizacemi, které nemají nic společného s medicínskými institucemi. Sami dobrovolníci uvádějí, že vakcína proti obrně jim byla dodána Mezinárodním Červeným křížem.

Aby se vyhnuli očkování, rodiče musejí napsat vysvětlení, a jsou zastrašováni možným onemocněním dítěte a hrozbou epidemie." Takže, hledám nějaké reference, zda je to pravda, a vida, na stránky Mezinárodního červeného kříže se touto akcí přímo chlubí:

Evropská unie věnuje 1,26 miliónu na vakcíny proti obrně na Ukrajině

http://112.international/ukraine-and-eu/the-eu-will-allocate-126-million-euros-to-ukraine-on-polio-vaccines-2253.html

V listopadu 2015 byly již provedeny dvě imunizační kampaně.

Jak informuje tisková služba delegace Evropské unie na Ukrajině, EU věnuje 1.255 miliónu eur na boj proti obrně. Peníze budou použity na třetí kampaň imunizace proti obrně. Peníze jsou poskytnuty prostsřednictvím Služby Evropské Unie pro humanitární pomoc a ochranu občanů. První dvě kampaně byly provedeny v listopadu 2015, poté, co WHO (Světová zdravotnická organizace) potvrdila propuknutí nemoci. Během třetí kampaně, koordinované UNICEFem a WHO společně s Ministerstvem zdravotnictví a výchovy, bude imunizováno 4,75 miliónu dětí od 0 do 10 let. Vakcíny hrazené EU byly dodány v prvním týdnu ledna k přípravě na třetí imunizaci.

Koncem srpna 2015 WHO potvrdila případy obrny na Ukrajině – první výskyt této ničivé nemoci od roku 2010. EU a další mezinárodní dárci poskytli Ukrajině pomoc a financují tuto obrovskou imunizační kampaň. Orgonet: Není co dodat. "Imunizaci" na Ukrajině organizuje zločinecká Světová zdravotnická organizace WHO (Jon Rappaport ji nazývá "medicínská CIA"), která v současnosti vede obrovskou a naprosto lživou mediální kampaň strašení virem zika, vedoucí k tomu, že vyděšené těhotné ženy v zemích, kde je zakázána interrupce (např. Brazílie), se uchylují k "potratům na moři". Údajní "dobrovolníci" z organizace "Women on Waves" (Ženy na vlnách) těmto ženám vozí zdarma lodí léky vyvolávající potrat. Viz http://www.womenonwaves.org/.

Potichoučku provedená imunizace 4,75 miliónu dětí proti obrně na Ukrajině bude mít dozajista vážné následky v oslabení imunity celé generace, které ziskuchtivá bigfarma bude řešit dalšími léky a vakcínami ... ledaže se najde na Ukrajině dost rodičů, kteří řeknou NE.

Kdo se zajímá o "vedlejší účinky" očkování, pak ví, že právě očkování proti obrně má co do vedleších účinku, ba co do způsobování nemoci, velmi špatnou pověst, a brání se mu i rozvojové země....

Zdroj: orgo.cz

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.