Migranti na diskotéce v Murmansku obtěžovali místní děvčata. 18 jich skončilo v nemocnici a 33 v cele

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 27468

Migranti z Blízkeho východu v jednom z nočných klubov v regióne Murmansk začali obťažovať dievčatá. Príliš neskoro si uvedomili, že nie sú v EÚ.

Murmanské orgány činné v trestnom konaní nechcú túto záležitosť rozmazávať, a tak na všetky otázky odpovedajú frázou, že došlo k “ublíženiu na zdraví u veľkej skupiny migrantov”. Avšak miestni užívatelia sociálnych sieti sa radi podelia s detailami udalosti.

Už skôr médiá informovali o tom, že Nórsko za “zlé správanie” deportovalo späť do Ruska 50 člennú skupinu migrantov, ktorí údajne do Nórksa prešli z ruského územia.

Po vrátení do Ruska sa utečenci rozhodli pobaviť v miestnom nočnom klube “Gandvik” a pozabudnúc, že už nie sú v Nórksu, rozhodli sa trošku sa zabaviť s dievčatami.

Problémom však bolo, že v regióne Murmansk tolerancia k migrantom nie je na tak vysokej úrovni ako v starej, dobrej, osvietenej Európe.

Z komentárov miestnych na sociálnych sieťach sa zdá, že sa migranti po tom, čo sa ich miestni chlapci rozhodli “vychovať” snažili schovať aj po súkromných domoch. Keby neprišla polícia, bolo by to s nimi dopadlo naozaj zle, najmä vzhľadom na mráz, ktorý je teraz v Murmansku.

Po tom, čo prišlo policajné komando, snažilo sa upokojiť horúce hlavy a spacifikovať bitku a zabrániť lynčovaniu migrantov. Miestni však tvrdia, že ani policajti nemajú veľa tolerancie k migrantom a tiež nie zanedbateľnou mierou prispeli k výsledku, že 18 migrantov skončilo v nemocnici a 33 v cele miestneho policajného oddelenia, ako prináša portál newsli.ru

Zdroj: hlavnespravy.sk

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.