Do Německa jsou sváženy autobusy plné českých prostitutek, pro uspokojení mladých utečenců

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 225043

...i policisté začínají mluvit a svěřovat se přes veškeré zákazy o tajích, které mají zůstat utajeny před veřejností. Uniklo z přetlakovaného hrnce do atmosféry...

Protože situace v Německých táborech je nezvladatelná a mnoho mladých nadržených „uprchlíků“ musí být „ukojena“, vymysleli polomozci německé vlády následující další „pomoc“ chudým uprchlíkům. Čímž se členové vlády stávají rovněž pasáky.

Mladí „utečenci“ se ukájí na dívkách 10 až 15 let, které jdou do nebo ze školy. Má se tomu zabránit následující akcí, a proto se Německá vláda rychle rozhodla k tomuto kroku.

Denně přijíždí z Čech, z Plzně a okolí, autobus či autobusy plné prostitutek do Degendorfu a do jiných „uprchlických“ táborů. Emigranti mají volné lístky na provedení své potřeby. Kdo je vyplácí je jasně řečeno. Po vykonání jejich seancí jsou „prostitutky“ odvezeny zase zpět. Druhý den to stejné atd..

Hacknuté maily poradce premiéra obsahují návrhy k sexu a prodloužení penisu ve výhodném balíčku

Ostrá zpověď českého policisty, který se rozepsal o vlně migrantů...

Sobotkovy hacknuté maily: Jak umožnit premiérovi otevřít dveře migrantům a nevyvolat revoluci. Jsme prý tupci. Spiknutí a velezrada v přímém přenosu?

Na celé „geniálně vymyšlené“ akci by nebylo nic hrozného, kdyby se dámy potom nestýkali v ČR s Čechy, kteří navštěvují jejich vykřičené domy. Protože většina „uprchlíků“ má pohlavní choroby, AIDS, Syphylis, Kapavku a mnoho jiných, které zde v Evropě nejsou známy (dokonce byli mezi nimi nalezeni i někteří s leprou), je to neřízená bakteriologická bomba nejen pro Českou republiku ale pro celou Evropu. Bylo by dobré si následující situaci uvědomit.

Zdroj: hartgeld.comprvopodstata.com

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.