Europoslankyně Marine Le Pen: EU nutí hlasovat za homosexuální zákony

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 3577

Ve jménu lidských práv nás Evropská komise a bruselští technokraté nutí dělat stále šílenější věci a neustále se vzdalují od našich tradičních hodnot. EU nutí národy přijímat zákony, které přijmout nechtějí. Tyto zákony jsou v rozporu s našimi hodnotami a my se už nemůžeme bránit.

Měli byste vědět, že EU nutí hlasovat za zákony o homosexuálních „manželstvích“. Dnes je to Francie, včera to bylo Španělsko a zítra všechny členské země EU budou muset přijímat zákon o homosexuálních „manželstvích“ a dovolovat takovým párům adoptovat děti.

Dnes musíme zahrnout do našeho systému vzdělávání genderovou teorii. Nevím, jestli překladatelé vědí, co to je, protože nikdo vlastně neví, co je to genderová teorie. Přišlo to k nám z USA. To oni vnutili nám i celému světu tuto globální metodu chápání, která nese hrozné následky. Genderová teorie spočívá v tvrzení, že já nejsem žena, a například Ludvík není muž. Nejsme prý ani muži ani ženy, ale tato společnost z nás dělá muže nebo ženy, a to je podle genderové teorie násilí. Musíme dětem vysvětlovat, že nemají pohlaví, že jsou unisex, tedy že si musí zvolit, zda budou mužem nebo ženou. A proto je potřeba zabránit chlapečkům, aby si hráli s autíčky, a holčičkám nosit princeznovské šaty.

Možná se to někomu zdá směšné, ale ve skutečnosti je to k pláči, protože v nedávné době Svaz francouzských učitelů požádal, aby v rámci této „genderové rovnosti“ dávali šestiletým dětem číst knihu s názvem „Tatínek nosí sukni“. Jistě chápete, že když jsme došli až do takového bláznovství, vyvolává to obavy o budoucnost našich dětí, které již nebudou mít alespoň základní, minimální pravidla k tomu, aby se mohli zorientovat. Toto je ničení mládeže. Hnutí, které vedu (jde o hnutí LA MANIF, které organizuje demonstrace ve Francii – pozn. red.) toto všechno odmítá; je nositelem myšlenek zdravého rozumu.

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.