Další důkaz pokrytectví: V USA žije 2,5 miliónu muslimských imigrantů, ročně jich přichází 250 tisíc

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 3728

Další důkaz absolutního pokrytectví USA: Spojené státy na jedné straně organizují v médiích antiislámskou hysterii a "boj" s muslimským terorismem, a na druhé straně dobrovolně a v rámci vlastního imigračního programu přijímají obrovské množství muslimských migrantů. Důvodem jsou evidentně opět vládně-korporátní zájmy. Americké korporace si již dávno vylobbovaly imigrační politiku, díky níž si mohou přivézt levné pracovníky ze zahraničí, což jim šetří mzdové výdaje a zvyšuje zisky.

(Viz niže v článku: odkaz na příběh elitního amerického zaměstnance korporace Disney, která bez skrupulí propustila velkou část svého vysoce zkušeného amerického personálu a nahradila jej mladými, nekvalifikovanými, avšak levnějšími pracovníky, které si přivezla z Asie na pověstná pracovní víza H1B...) Federální údaj: USA ročně přijímají čtvrt miliónu muslimských migrantů

Přehled údajů získaných od amerického Ministerstva vnitra a domácí bezpečnosti, publikovaný zpravodajstvím Breitbart News, ukazuje, že USA již přijímají každoročně více než čtvrt miliónu muslimských migrantů. President Obama k tomu hodlá v r. 2016 přidat dalších 10 000 migrantů ze Sýrie.

Jenom během roku 2013 se ve Spojených státech usadilo 117 423 migrantů ze zemí s muslimskou většinou, jimž byl dán zákonný status permanentního residenta. K tomu Spojené státy dobrovolně přijaly navíc 122 921 dočasných migrantů z muslimských zemí jako zahraniční studenty a zahraniční pracovníky, a 39 932 uprchlíků a azylantů z muslimských zemí. Takže 12 let poté, co byli na dočasné vízum pozváni do USA i únosci z 11. září, se Spojené státy rozhodly přijmout celkem 280 276 migrantů z muslimských zemí během jediného fiskálního roku.

Pro lepší představu o těchto počtech: znamená to, že každý rok USA přijímají počet muslimských migrantů, který přesahuje počet obyvatel např. V Des Moines v Iowe, nebo v Lincolnu v Nebrasce, nebo Daytonu v Ohiu. Tempo muslimské imigrace se od 11. září zvyšuje. Mezi lety 2001 a 2013 usídlily Spojené státy permanentně na celém svém území 1,5 miliónu muslimských migrantů. Na rozdíl od ilegálních imigrantů jsou legálním imigrantům zaručena doživotní privilegia pro obyvatele, čili automatické pracovní povolení, přístup k sociálním dávkám a možnost stát se volícími občany.

Experti se domnívají, že tato čísla dále porostou. Střední východ představuje podle autorizovaného sčítání dat provedeného Centrem pro imigrační studia, kdy v r. 2013 žilo v USA 2,5 milionu imigrantů z muslimských zemí. nejrychleji rostoucí blok imigrantů vpouštěných do země na víza, Studentská víza pro země Středního východu rovněž obrovsky narostla http://www.wsj.com/articles/international-students-stream-into-u-s-colleges-1427248801v, počet saudských studentů například od 9/11 narostl 16x. Arabština je nejběžnějším jazykem uprchlíků , a 91,4 procent nedávných uprchlíků ze Středního východu je na potravinových lístcích.

Rozsáhlý import muslimských migrantů ze států, které nesdílejí západní hodnoty, působí Spojeným státům řadu asimilačních obtíží. Například, půl miliónu dívek v USA je tím v riziku, že podstoupí tradiční protizápadní, protiženskou praxi známou jako ženská genitální mutilace (ženská obřízka). To znamená, že v USA je více žen, kterým hrozí doživotní sexuální znetvoření, než je v Ugandě a Kamerunu.

Navíc import muslimských imigrantů prostřednictvím státního uprchlického programu vede ke vznikání „kapes“ radikalizovaných komunit po celých spojených státech, jako vidíme např. v Minneapolis v Minnesotě a Dearbonu v Michiganu. http://www.breitbart.com/big-government/2015/07/16/immigration-to-swell-u-s-muslim-population-to-6-2-million/ http://www.nationalreview.com/article/396262/troubling-math-muslim-migration-ian-tuttle Přehled nedávných teroristických aktivit poskytnutý Senátním výborem pro imigraci potvrzuje teroristickou hrozbu, kterou vytváří federální imigrační politika USA, která spočívá ve vydávání velkého počtu víz pro země s muslimskou většinou. Z přehledu: (Pozn. Orgonet: Přehled obsahuje 21 položek, z nichž je zřejmé, že tito jednotlivci- imigranti napáchali daleko méně teroru nežli stát a jeho tajné služby organizující čas od času falešné inscenované teroristické útoky...).

  • Uprchlík dobrovolně přijatý z Uzbekistánu a žijící v Idahu „byl zatčen a obviněn z podpory terorismu tím, že učil adepty terorismu, jak vyrábět bomby.“
  • Student na College, dobrovolně přijatý ze Somálska, „který později požádal o občanství USA a dostal je, se pokusil vyhodit do vzduchu vánoční strom při slavnosti rozsvěcení v Oregonu.“
  • Imigrant dobrovolně přijatý z Kazachstánu se statutem zákonného permanentního rezidenta „vytvořil spiknutí k zakoupení zbraně na postřílení agentů FBI a jiných pořádkových služeb, pokud mu zabrání cestovat do Sýrie a přidat se k ISIS.“
  • Imigrant dobrovolně přijatý ze Súdánu, „který požádal o americké občanství a získal je, se pokusil přidat k ISIS a vést džihád; byl rekrutován online.
  • Imigrant dobrovolně přijatý z Bangladéše, „který požádal o americké občanství a získal je, se pokusil podněcovat lidi k cestě do Somálska a vést násilní džihád proti USA.“
  • Imigrant dobrovolně přijatý z Jemenu, „který později požádal o americké občanství a získal je, byl zatčen pro pokus přidat se k ISIS. Byl také obviněn z pokusu koupit ilegálně střelné zbraně, aby mohl střílet americký vojenský personál.“

I když Spojené státy stále zápasí s řádným prověřováním a asimilací velkých počtů každoročně příchozích, mnozí republikánští kandidáti na prezidenta říkají, že počty by měly být ještě větší. Např. John Kasich, Jeb Bush, sen. Lindsey Graham a Marco Lubio vyjádřili svou podporu přijímání více syrských migrantů. Rubio řekl Radiu Boston Herald 8. září: „Byl bych otevřený přijímání, pokud to může být činěno způsobem, aby bylo zajištěno, že mezi nimi nejsou lidí, kteří patří do teroristických organizací a takto využívají krize.“ „Rozsáhlá a převážná většina lidí hledajících útočiště nejsou teroristé, samozřejmě, ale vždycky máte z toho obavy.“ Naopak Donald Trump, favorit presidentských voleb, navrhl, že přijímat muslimské migranty by měly i muslimské země. 9. září řekl ve vysílání Hannity:„Podívejte, z humanitárního hlediska bych rád pomáhal, ale máme své vlastní problémy. Máme tolik problémů k řešení … Státy Zálivu jsou obrovsky bohaté, ale neberou nikoho. Rusko nebere. Nikdo nebere. A my bychom je měli brát?“

Někteří presidentští kandidáti namítají proti Trumpovu názoru, že vyšší imigrace bude Americe jen prospěšná. Rubio například zahájil kampaň, kterou nazývá „Nová americká ekonomika.“ - je třeba přivážet více imigrantů, i muslimů, odstranit překážky k získání zelené karty pro studenty a ztrojnásobit počet zahraničních pracovníků přijímaných na víza.

Někteří z jeho podporovatelů již začali zavádět tuto politiku. V Rubiově domácím státě Florida již Nová americká ekonomika funguje v korporacích jako je Disney, který nahrazuje mnohé ze svých současných amerických pracovníků pracovníky s nízkou mzdou z rozvojových států.

http://www.breitbart.com/big-government/2015/09/07/exclusive-displaced-cast-member-how-disney-replaced-me-other-americans-with-cheap-foreigners-on-h1b-visas/

Tato „Nová americká ekonomika“ prý má mít četné výhody pro Ameriku, jako například méně anglicky mluvících, větší diversita a nižší mzdy, což umožní korporacím zvýšit své hospodářské výsledky. Rubiův záměr vytvořit Nové americké století je podporován mnoha prominentními republikány i demokraty, kteří říkají, že je třeba rozšířit usidlování muslimských migrantů.

Například Glenn Beck a Lindsey Graham oba výslovně řekli, že USA potřebují přijímat více uprchlíků už jenom kvůli básni Emmy Lazarusové, která je umístěna na piedestalu Sochy svobody. Báseň s názvem Nový kolos říká mimo jiné:

Dej mi své unavené, své chudé, své stísněné masy toužící volně dýchat, své zoufalé odmítané od vašich přeplněných břehů. Pošli je ke mně, ty bez domova, smrští zmítané, Zvedám tu pro ně lampu nad zlatými dveřmi!

Podle Pew Research Center je na světě téměř 5 miliard lidí, kteří žijí denně za 10 a méně dolarů. Globálně chudá populace s nízkým příjmem je 15x větší než celá populace Spojených států. Socha svobody nebyla dána Spojeným státům z důvodu asociace s imigrací. Byla zamýšlena jako symbol „Svobody osvětlující svět“, a proto jediný text na ní původně napsaný bylo datum získání americké nezávislosti, 4. červenec 1776, v římských číslicích .

Ani počátkem 20. století, kdy byla na piedestal přidána báseň Emmy Lazarusové, nebylo úmyslem, aby reprezentovala federální imigrační politiku – malý detail, který to dokazuje, je téměř pětiletá imigrační pauza, kterou zavedl tehdejší president Calvin Coolidge, aby se příliv evropských imigrantů mohl asimilovat a aby mohly stoupnout mzdy střední třídy. Je ironií, že Socha svobody, tak často vzývaná obhájci rozsáhlé imigrace, byla darem francouzského národa. Avšak z jednoho miliónu zelených karet, které byly vydány minulý rok, jich bylo jen velmi málo vydáno příslušníkům druhého nejoblíbenějšího státu Thomase Jeffersona. 9 z 10 zelených karet bylo minulý rok vydáno neevropským státním příslušníkům z Latinské Ameriky, Asie, Středního východu a Afriky. V r. 2013 přibyl v USA na zelené karty více než desetkrát větší počet imigrantů z muslimských zemí jako Pákistán, Bangladéš, Írán a Egypt. (48 507) než z Francie (4 425).

Zdroj: orgo-net.blogspot.cz

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.