Imunoložka zažalovala WHO a firmu Baxter z genocidy národů za rozšíření ptačí chřipky očkováním

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 19031

Imunoložka Jane Burgermeister obvinila společnost „Baxter“, WHO a mnoho jiných organizací a státních úřadů z genocidy národů. Důvodem bylo, že v únoru 2009 dceřiná firma společnosti „Baxter“ v Rakousku infikovala 72kg vakcíny živým virem ptačí chřipky a rozšířila ji mezi 16 zdravotnických zařízení ve čtyřech zemích.

Takto se společnost „Baxter“ a WHO snažily vyvolat 6. stupeň pandemického ohrožení. To by jim umožnilo provádět povinné očkování a karanténu. Je zřejmé, že společnost „Baxter“ se záměrně snažila vyvolat pandemii ptačí chřipky.

Virus ptačí chřipky je jedním z nejnebezpečnějších patogenů na naší planetě. Byl obnoven v americké vojenské laboratoři Jeffreym Taubergerem a jeho týmem z viru španělské chřipky z roku 1918. Tento virus může být uložen pouze v izolovaných laboratořích, na něž se vztahuje nejpřísnější třetí směrnice o biologické bezpečnosti (dveře s dvojitou ochranou atd.). V žádném případě není možné náhodné šíření tohoto viru, a tím spíše ve směsi s vakcínou. Proto je epidemie vyvolána umělým způsobem, říká imunoložka.

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.