V Norsku vydali gender brožuru, která propaguje homosexuální vztahy

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 9055

Norsko vydalo brožuru pro děti pod názvem „Homosexuál, lesba, bisexuál nebo heterosexuál“, která propaguje zvrácenosti. Kniha vypráví o děvčatech a chlapcích, kteří chtějí v budoucnu vytvořit milostné vztahy jako homo: „Být gay znamená být zamilovaným. Existuje ne jedna, ale mnoho forem lásky a romantických vztahů. Většinou se chlapci zamilují do dívek a dívky do chlapců. Nazývají je heterofilové. Některým chlapcům se však líbí chlapci a dívkám dívky. Nazývají je homofilové. Dívky, které se zamilují do dívek, nazývají lesbičkami. Dívky, kterým se líbí děvčata i chlapci, nazývají bifilními.

Homoláska má stejnou hodnotu jako heteroláska... Být dívkou nebo chlapcem může vypadat různě. Když děti vyrostou, často založí rodinu. Ženy, které se zamilují do žen a muži do mužů, také zakládají rodiny a pořídí si děti nebo domácí zvířata dle výběru, stejně jako heterofilové“ (všimněte si, že fráze „pořídit si děti“ se staví jako ekvivalent k „pořídit si zvířata“).

Na příkladu této brožury můžeme pochopit, co se OSN a RE chystají brzy zavést v našem systému základní a střední osvěty. Proto ronemůžeme být pasivní. Protestujme proti gender ideologii, dokud je ještě čas, píše uogcc.

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.