Tento týraný pes si myslel, že si zaslouží zemřít. Milující rodina ho přesvědčila o opaku

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 10794

Když nalezli toto štěně, jménem Apollo, v útulku, nacházelo se ve špatném stavu. Nejenom, že uvadalo fyzicky, týrání na něm zanechalo takové rány, až by člověk řekl, že svoje utrpení považuje za zasloužené. Rodina se rozhodla změnit štěněti život. Jeho přeměna je fascinující. Když pobýval v útulku, samým zděšením se nedokázal člověku podívat do obličeje. Poté, co ho při návštěvě zahlédla budoucí rodina, rozhodla se jej zachránit. Dokonce i veterináři prohlásili jeho celkový stav za tak špatný, že by ho zkrátka měli nechat zemřít.

Naštěstí ho zachránci neponechali osudu. Krátce po zabydlení se v novém domově prohlásil zachránce/nový majitel:

"Přinesli jsme ho domů, dali jsme mu jídlo, pelech, všechno, co štěně vyžaduje. Měli jste vidět, jak nadšený byl, když jsme ho prvních pár měsíců krmili. Zcela se zotavil ze svých nemocí. Pomalu se z něj stal ten nejlepší pes, a dokonce velice mazlivý. Ze všeho nejraději má ranní procházky. Je milující, odvážný a milý - ideální rodinný pes. Nedávno se nám narodilo dítě. Už od chvíle, kdy ho spatřil poprvé, se ho Apollo ujal jako by bylo jeho vlastním štěnětem."
 
Někteří psi jen potřebují šanci - ukáží vám, jak dobrý může život být. Sdílejte tento příběh. Věříte v novou šanci pro každého psa z útulku?

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.