VIDEO: Důkaz - pilot zapomněl vypnout chemtrails během přistávání

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 194246

Pilot komerčního letu udělal chybu, která může být dalším důkazem existence chemtrails – zapomněl to vypnout předtím, než přistál! Níže uvidíte video přistávající letadla, sprejujícího chemtrails ještě na přistávací dráze.

Je to první empirický důkaz pro skupinu lidí, označovanou za „bláznivé konspirační teoretiky“, tvrdící, že se aerolinky využívají k očkování ovzduší nežádoucími látkami bez vědomí a souhlasu lidí, na které to všechno padá. S důkazem jako je tento, má nyní veřejnost legální šanci žalovat, zpracovat předvolání a získat finální důkazy.

Novinky.cz: Chemtrails jsou k ovládání počasí staré a neefektivní

Chemtrailsují na nás jedy, řekl agent FBI v důchodu Ted L. Gunderson

Ekvádorský prezident Rafael Correa mluví o chemtrails

Uznávaný expert promluvil: Chemtrails jsou globální skrytou operací pro totální kontrolu

Přestože letadlo přistává v mlžném počasí, emise chemtrails je nesporná – jejich existence nemůže být popírána či vysvětlena na základě jevů počasí. Zaprvé, oblak nevychází z motorů. Zadruhé, není to pouhá kondenzace vody proudící po okrajích křídel. Během přistávání totiž, kromě faktické kondenzace, můžeme jasně vidět SPREJ vycházející z několika částí křídel. Podívejte se sami.

Komentáře:

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.