Na dívku se vrhl Somálec, naštěstí stáli poblíž tři muži a vše dopadlo jinak

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Štěstí měla mladá dívka v německém městě Balingen, kde ji před znásilněním somálským uprchlíkem zachránili tři nebojácní Němci.

“Bylo čtvrt na devět,” vzpomíná jeden z mužů, kteří čekali na vlakové stanici v Balingenu. “Najednou kamarád volá ‘Petře, támhle někoho znásilňují’. Okamžitě jsme tam běželi. Na zemi ležela dívka a na ní ležel muž.

Bývalá členka Pussycat Dolls promluvila o nucené prostituci ve skupině

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Bývalá vokalistka americké hudební skupiny Pussycat Dolls Kaya Jonesová oznámila, že dívky ze skupiny nutili k prostituci.

„Moje pravda: nebyla jsem účastnicí ženské popskupiny, ale sítě prostituce. O ano, někdy se nám podařilo zpívat, dokonce jsme se proslavily. V tu dobu kdy ti, co nás vlastnili, vydělávali peníze," napsala Jonesová na svém Twitteru.

Organizovaný přísun teroristů není nic platný. Syřané a Rusové dál směřují k vítězství

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Navzdory posilám teroristů z území pod kontrolou Američanů pokračuje vývoj syrské války směrem k jejich porážce. Syrské bojiště se za uplynulý měsíc výrazně proměnilo.

Na svém tiskovém brífinku to v pátek 13. října potvrdil velitel hlavního operačního velení ruského generálního štábu Sergej Rudskoj.

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.