To je gól; exekutoři a muslimové, si jdou po krku. Exekutoři zabaví mešitu. TV zjistila, že kvůli dluhům míří do dražby

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Kvůli exekucím míří do dražby první mešita v Česku. TV Prima, která s touto informací přišla, o ní natočila již několik reportáží. Hodně se o ní mluvilo, rozpory byly kolem skutečného využití mešity, která se původně navenek prezentovala jako jazyková škola. Podnikatel z Kuvajtu, který ji provozuje, měl mít finanční problémy už tehdy.

Je to tady. Slovensko jde do konfliktu

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Slovenští vojáci míří do konfliktních zón. "Většina společnosti je však vůči přítomnosti slovenských vojáků v zahraničí skeptická, a to zejména kvůli velmi neúspěšnému výsledku dosavadních intervencí Západu v cizích zemích," řekl Sputniku Branislav Fábry, odborný asistent katedry teorie práva a sociálních věd Univerzity Komenského v Bratislavě.

Země bude zanedlouho zaplavená mimořádně rychlými vlnami kosmické energie, varuje proroctví

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Petr Konstantinov Deunov, známy ako Beins Douno, sa narodil v roku 1886 v Bulharsku, a zomrel v roku 1944. Niekoľko dní pred jeho smrťou sa mu dostalo v tranze proroctvo. To presne zapadá do dnešnej doby, keď ide o zmenu nášho vedomia, zmeny na našej planéte a dobu zlatého veku. Douno bol si už vtedy o tom vedomý a učil o prechode do veku Vodnára na základe astrólogie.

...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.