„Brána do pekla“. Jak nález na Sibiři přitahuje vědce z celého světa

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

660 km severně od Jakutska se v roce 1960 začal formovat a růst termokrasový kráter Batagajka. Všechno začalo tím, že v okresu nedaleko od Batagaji začali kácet les. Půda přišla o přírodní lesní ochlazení a začala se sluncem silněji ohřívat.

Zmrzlé horniny začaly postupně tát, půda se začala propadávat a tento geologický jev se začal každoročně zvětšovat.

Antifašisté chtěli v Itálii bránit politikovi v projevu, tak je policie zkropila vodním dělem a zbila

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Ve čtvrtek vystoupil v italské Boloni politik ze strany Forza Nuova (FN), Roberto Fiore. V jeho vystoupení se mu pokusili zabránit protidemokratičtí aktivisté z různých komunistických skupin. Nicméně policii se podařilo ústavní práva předsedy FN ochránit, a antifašisty rozehnala.

Přichází diktát z EU: Pokud ministerstva sama neskoncují s rušivými emocemi okolo relokací, nadiktuje řešení Rada Evropy

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

"V nadcházejících letech zůstane migrace výzvou. A z tohoto důvodu chceme najít řešení, ze kterého bude jasné, že EU spolu s národními státy mohou účinně řídit budoucí migrační toky bez nového dělení Evropy.

Je to možné, ale všechny strany musí udělat kompromisy.

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.