Kde jsou mainstreamová média nyní? Teroristé zaútočili na dětské centrum v městě Deraa

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Portál rusvesna uverejnil informáciu, podľa ktorej sýrski teroristi z Dzebchat an Nusry (sýrska odnož a al Kaidy) zaútočili mínometmi na štvrť Kashif v meste Deraa na juhu Sýrie. Teroristi z al Kaidy špeciálne útočili na park Ummayad v Deraa, ktorý obľubujú rodiny s deťmi...

V Německu jako za bolševika! Vláda Hamburku konfiskuje soukromé byty, aby do nich umístila imigranty

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Vláda Hamburku zkonfiskovala šest soukromých bytů ve čtvrti Hamm opodál centra. Město pověřilo správce, který provádí renovaci bytů na náklady majitele nemovitosti.

Zkonfiskované byty byly prázdné od roku 2012. Město pověřilo správce, který navzdory nesouhlasu majitele začal s renovací bytových jednotek.

Podivná zábava v Holandsku...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Na internet se dostalo video, na kterém je zachycen pakistánský imigrant v Holandsku při zvláštní zábavě. Zatímco ho jeho přátelé natáčejí, imigrant zastaví holandského chlapce s berlí, a když si je jistý, že je na kameře, chlapce začne tlouct. Srazí ho na zem a tam do něj kope. Když je s ním hotov, tak video skončí. (ilustrační foto)

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.