Do Evropy nejdou jen zoufalí imigranti, ale vrazi! Tohle je potřeba sdílet...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno. Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv.Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod, řízený zahraniční tajnou službou.

Tajný projekt cestování v čase je největší záhadou druhé světové války

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Americký torpédoborec USS Eldridge byl poprvé spuštěn na vodu v roce 1943. Ačkoliv jej armáda o tři roky později vyřadila, za dobu své služby toho stihl více, než jiné válečné lodě. Podporoval spojenecké síly v severní Africe a v Evropě a údajně také dokázal cestovat časem, a to díky Filadelfskému experimentu, nejslavnějšímu vědeckému pokusu všech dob, který dodnes nebyl úspěšně prokázán ani vyvrácen.

Krvavá koupel Al-Káidy pokračuje: teroristé počítají obrovské ztráty

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

VPortul rusvesna sa venuje pokračujúcej ofenzíve Tigrov v Hame, ktorá sa nesie v znamení obrovských strát teroristov. Tigrom a jednotkám sýrskej vládnej armády sa darí oslobodzovať mestá a dediny naozaj v rýchlom tempe, teroristi majú kvôli leteckým útokom ruskej a sýrskej armády obrovské problémy so zásobovaním technikou, muníciou i medicínskym materiálom.

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.