Bývalý ředitel CIA potvrzuje chemtrails. Tvrdá rána pro všechny skeptiky

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

...ale nad zdravotními důsledky obyvatel se nikdo nepozastavuje. Zde máte oficiální přiznání chemtrailování od CIA. Je čím dál tím více plicních embólií, plicních onemocnění a hlavně už malé děti mají silné astma. Rozbory chemických látek v dešti, v půdě, na stromech a v potravinách jsou naprosto zarážející. Takovéto chemikálie ve volné přírodě nemají co hledat. Ano jasnou řeči přeloženo: Tráví nás jako krysy….

Putin uzemnil šokující odpovědí reportéra BBC po jeho otázce...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Kdo je tady agresivní? Šokující Putinova odpověď reportéru BBC . Vladimir Putin v se v něm ptá novináře Johna Simpsona, zda náhodou neztratil soudnost. Britský novinář se na setkání s ruským prezidentem zeptal na to, proč Rusko ohrožuje vzdušný prostor západních zemí a přispívá k napětí na Ukrajině a nové „studené válce“. Bylo to ještě mnoho měsíců předtím, než přerostla studená válka ve válku opravdovou a Rusko se pustilo do boje s Islámským státem v Sýrii.

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.