Nechutné: Michalákovy děti musely své tetě utírat zadek. Redakce internetového serveru přináší otřesné fotky a svědectví, které kauzu staví na hlavu

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Šéf Svobodného fóra, sdružení pro svobodnou žurnalistiku Pavel Šafr, bývalý šéfredaktor MFDnes, se vždy stavěl proti celonárodnímu vzedmutí „vraťme české děti, zadržované v Norsku, české matce“! A vše nasvědčuje tomu, že měl a má pravdu. Na svůj Facebook poznamenal:

10 zlozvyků, které má každý jeden inteligentní člověk. Sedí to i na vás?

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Je pravdou, že inteligentní lidé toho musí jednoduše řešit více. Nad vším někdy až příliš přemýšlejí, což však občas může být na škodu. To je však daň, kterou si žádá jejich inteligence. Stejně nepříjemných může být i následujících 10 "zlozvyků", se kterými musí inteligentní člověk bojovat každý jeden den. Najdete v nich i vy?

Evropa potřebuje miliony muslimských migrantů aby měla na důchody, tvrdí mezinárodní islámská organizace

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Organizace pro islámskou spolupráci (OIC), mezinárodní těleso zahrnující 57 států – prohlásila, že Evropané potřebují muslimské imigranty, aby měli na své důchody.

Kromě popisu rostoucí migrace z muslimského světa jako “win-win”, tedy situace, která je výhodná pro obě strany, ředitelka informací a komunikace této organizace Maha Akeel říká, že Evropa je povinná “se omladit” tím, že otevře své dveře chudým z celého světa, protože kontinent je pojmenován po “syrské matce.”

Proč Rusové volí Putina? Právě z toho důvodu, ze kterého mají husí kůži...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Zahraniční

Hodnocení uživatelů:  / 0

Konferanciér se ho zeptal, zda bude kandidovat v prezidentských volbách: "To je pro každého velmi odpovědné rozhodnutí, protože motivem takového rozhodnutí může být jedině snaha zlepšit životní podmínky lidí v naší zemi, učinit zemi silnější a obranyschopnější a směřující do budoucnosti, dosáhnout takových cílů je možné pouze za předpokladu, jestliže mají lidé důvěru a poskytují podporu. V souvislosti s tím se ptám vás.

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.