Podivuhodná teleportace v Austrálii. Ani dlouhé vyšetřování ji neobjasnilo...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Záhady

Hodnocení uživatelů:  / 0

V roku 2001 prebehla austrálskymi médiami správa, že v austrálskom mestečku Gundiah sa podľa hlásenia polície odohral únos v tom čase 22-ročnej ženy takým záhadným spôsobom, že austrálske úrady tomu nechceli ani veriť.

Prípad, ktorý sa zapísal do histórie ufológie, je dodnes nevysvetlený. Čo sa v ten osudný večer roku 2001 odohralo?

...

„Chyba v Matrixu?“ V muzeu v Cluji-Napoce vystavují hliníkovou součástku starou 250 tisíc let

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Záhady

Hodnocení uživatelů:  / 0

Opravdu zajímavý exponát získalo do svých sbírek muzeum v rumunském městě Cluj-Napoca. Jde o artefakt, který na výšku měří 20 cm a na šířku 12,5 cm, jehož tloušťka činí 7 cm. Co je na něm opravdu neuvěřitelné: je zhotovený z hliníku a je starý 250 tisíc let. Zřejmě jde o součást nějakého většího mechanismu.

...

Zatajovaná historie lidstva? V Číně byly nalezeny lidské stopy obřích rozměrů

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Záhady

Hodnocení uživatelů:  / 0

Čínská informační agentura Sina uvedla, že v provincii Kuej-čou na jihozápadě země byla objevena zkamenělá lidská šlépěj obřích rozměrů. Stopa je relativně úzká, ale extrémně dlouhá. Antropologové soudí, že mohla patřit jedinci vysokému 4 až 6 m. Otisk vypadá jako lidská stopa, ale na délku měří 60 cm.

Vědci objevili dvě záhadné masivní struktury v hloubce 2900 kilometrů pod povrchem Země

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Záhady

Hodnocení uživatelů:  / 0

Hlboko pod zemou vedci v poslednej dobe objavili veľa takého, čo by bolo považované pred pol storočím za nemožné. Napríklad, po celom svete je možné nájsť „vstupy“ vedúce hlboko do vnútra Zeme napojené na tunelový systém, vytvorený vysoko rozvinutou civilizáciou, ktorý spája spolu všetky kontinenty.

Nedávno vedci potvrdili, že pod zemským plášťom sa nachádza neznámy zdroj kyslíka a v hĺbke 700 km pod našimi nohami sa vlní obrovský oceán vody.

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.