Tajemné tunely pod Zemí. Skutečný příběh, ze kterého mrazí...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Záhady

Hodnocení uživatelů:  / 0

Zaujímavé postrehy z návštevy tajomných tunelov opísal Georgij Sidorov v knihe „Сияние Высшних Богов и крамешники“. „Po rýchlych raňajkách sme zapriahli jelene, naskákali na sane a pustili sa po miernom svahu. Po tridsiatich minútach sa úplne rozvidnelo a uvidel som nízke kopce, ku ktorým sme sa blížili.

Kdo je oněch 144 000 bytostí uvedených v knize Zjevení?

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Záhady

Hodnocení uživatelů:  / 0

Kniha Zjevení (kapitola 7 a 14) i smaragdové desky předpovídají inkarnaci a příchod 144 000 „bojovníků“ světla, kteří budou zachraňovat Zemi od „sil temnoty“ během konce období kali jugy. Většina ze 144 000 „bojovníků“ světla je nyní tady a je v procesu „probouzení“ jejich skvělého účelu a poslání na Zemi.

Vychází najevo, že Nikola Tesla stavěl létající talíře

Napsal AC24 dne . Kategorie Záhady

Hodnocení uživatelů:  / 0

Nikolu Teslovi se připisuje tolik objevů technologie, že z toho máme užitek dodnes. Není překvapením, že se Tesla zahloubal i do světa létání a možného použití antigravitace. Tesla plánoval postavit létající talíř s pohonem bez přidané vnější energie a rozhodl se zkonstruovat diskovitý kondenzátor, dostatečně velký, aby talíř zvedl a umožnil mu letět.

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.