Našel jsem na Venuši celá města, některá dokonce svítí, uvedl ufolog

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Kontroverzní realita Počet zobrazení:: 22767

Družice Magellan vyslala k Zemi v roce 1989 sérii snímků Venuše. Youtuber a ufolog, který na internetu vystupuje pod přezdívkou mundodesconocido, si je nedávno pečlivě prohlédl a našel mezi nimi záběry staveb, které podle něj postavili na Venuši mimozemšťané.

Za pomoci počítačového programu převedl tyto stavby do 3D podoby.

Podle ufologa jsou na Venuši celá města, některé stavby navíc podle něj vyzařují i světlo. Zatímco vědci se domnívají, že Venuše je pokryta lávovými planinami, youtuber tvrdí, že prakticky celý povrch Venuše tvoří umělé struktury a města. A podporuje jej v tom neúnavně ufologický guru Scott E. Waring, který na svém blogu napsal: „Celý, skutečně celý povrch Venuše je pokryt nejrůznějšími strukturami.“

Pokud je to tak, měli by se jejich obyvatelé se Zemí co nejrychleji spojit, protože lidstvo se zatím snaží dostat na Mars. Přitom na Venuši by toho podle ufologů bylo k vidění mnohem víc.

Zdroj: suenee.cz

Loading...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.