Sobotka vám lže. Tajně k nám lifruje uprchlíky. Tady je důkazní materiál

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Jak známo podle oficiálního prohlášeni establishmentových politiků (Babišovo ANO, ČSSD, KDU-ČSL. TOP 09, ODS, Zelení, Žit Brno…) a establishmentových novinářů, neziskovkářů a tzv „umělců" v ČR je pouze asi 8 uprchlíků a xenofobní Češi se bojí něčeho, co nikdy neviděli. Nicméně protože je česká veřejnost údajně „nevzdělaná“, tak establishment chystá kampaň, která to občanům vysvětlí.

Jiří Kajínek promluvil z vězení

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Vojtěch Pokoš jako jediný v květnu 1993 přežil střelbu na posádku vozu poblíž plzeňské věznice na Borech. V autě tehdy seděl on, jeho bratr Julián a podnikatel Štefan Janda. Pokoš se stal korunním svědkem a soud Jiřího Kajínka za dvojnásobnou vraždu potrestal doživotím. Dění ohledně Kajínka znovu rozvířil prezident Miloš Zeman, když řekl, že uvažuje o udělení milosti Kajínkovi.

Zoo ve Dvoře Králové nad Labem řeže nosorožcům rohy a ještě se touto legalizovanou ohavností chlubí

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Místo aby se zoologické zahrady pro intenzivní týrání zvířat ve formě jejich věznění na mnohdy i žalostně malých prostranstvích zavřely, rozhodli se ve Dvoře Králové nad Labem, kde v podstatě podle svých slov ani nedokáží svá zvířata uhlídat před pytláky, uříznout chovaným nosorožcům preventivně rohy. A ještě se tím pochlubit.

...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.