Jsem gay, přiznal Stropnický den před volbami

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Předseda Zelených Matěj Stropnický dnes ukončil spekulace o své orientaci. Bulvární média v úterý přinesla nepotvrzené zprávy, že Stropnický je gay.

Dnes to osobně potvrdil serveru nakluky.cz. O svém soukromí příliš mluvit nechce, ale domnívá se, že voliči si zaslouží pravdivé informace. Jak prožíval coming out a co Zelení udělají pro českou LGBT+ komunitu?

Kdyby to lidé věděli, vzali by na Babiše vidle. Díky němu máte dražší benzin a potraviny. A on z toho má zisk půl miliardy ročně. Akademik předkládá fakta

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Vědecký pracovník Akademie věd ČR v oboru přírodních věd a kandidát do Poslanecké sněmovny za ODS ve Středočeském kraji Tomáš Vaněk říká, že ze státní podpory biopaliv, kterou si Andrej Babiš prolobboval ve Sněmovně, má Babiš zisk půl miliardy a každý občan zaplatí za litr benzinu o korunu více. Biopaliva, která měla navíc pomoci dle EU proti globálnímu oteplování, způsobují vyšší emise CO2 a pěstování plodin pro jejich výrobu ničí životní prostředí.

Australský těžař začal 9 dnů po podpisu memoranda o lithiu na Cínovci vydávat v Austrálii nové balíky cenných papírů! Na scéně je další rodina miliardářů v pozadí za českým lithiem

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Právě v těchto hodinách čeští poslanci v přímém přenosu na České televizi diskutují o kauze lithia a přetahují se argumenty o to, jestli lithium bylo nebo nebylo správně ošetřeno, kdo ho má nebo nemá těžit. Jenže, zatímco čeští poslanci diskutují, v Austrálii se už věci daly do pohybu. Pouhých 9 dnů po podpisu memoranda mezi českým ministerstvem průmyslu a obchodu a australským těžařem European Metals Holdings se na webových stránkách EMH objevil velice zajímavý dokument.

Zabíjení lidí na hranicích je zločin! Půjdou bývalí předáci KSČ Štrougal, Jakeš a Colotka za katr?

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Na československých hranicích pohraničníci zastřelili 145 lidí. Další lidé našli smrt při překonávání elektrického plotu, střetu s nášlapnou minou, anebo utonuli či byli sestřeleni v letadle. 16 lidí raději spáchalo sebevraždu, než aby se nechalo zatknout, a jeden člověk byl roztrhán služebními psy.

Celkem tak na hranicích zahynulo 282 lidí. Platforma evropské paměti a svědomí proto podala 21. září 2017 k nejvyššímu státnímu zastupitelství v Brně trestní oznámení na strůjce tohoto běsnění.

Neziskovky, třeste se. Pokud se dostane k moci tento třicátník, nastanou vám zlé časy

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Lídr kandidátky Svobodných pro Středočeský kraj Luboš Zálom poskytl naší redakci rozhovor, který se "točil" zejména kolem destruktivního vlivu neziskových organizací a Evropské unie na naši svobodu.

Britská konzervativní vláda v čele s Margaret Thatcherovou sváděla v 80. letech tuhé boje s odbory, které získaly v poválečné éře až neuvěřitelný vliv. Nezdá se ti, že podobně jsme na tom teď s neziskovým sektorem?

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.