Jak policistku před policií hlídala policie, aneb kdo nezažil, neuvěří

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Jakožto bývalá policistka, jsem si s lovci skalpů zejména řadových policistů – Generální inspekcí bezpečnostních sborů (GIBS) zažila své. Jako „civil“ ovšem snad ještě více, kdy nyní od 1. února borci ze Středočeské pobočky GIBS řeší, zda-li mi poskytnout krátkodobou ochranu osoby či nikoliv.

...

Jak obchodovat s binárními opcemi

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Kdo by odmítl nabídku vydělat si rychle a snadno velké peníze? Binární opce nabízejí přesně takovou možnost. A mnoho lidí, kteří toho o tomto druhu obchodování příliš mnoho nevědí, si myslí, že jde v podstatě jen o odhadování. To ale není pravda! Nemůžete se spolehnout na štěstí a své odhady, jinak přijdete o spoustu peněz. Pokud se tomu chcete vyhnout, je nutné se nejprve seznámit s teorií a až potom se pustit do obchodování.

Zima skončila, přichází léto? Teploty poletí rapidně nahoru

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Následující čtyři týdny by měly být teplotně nadprůměrné. Od příštího týdne se bude průměr maximálních denních teplot pohybovat okolo deseti až patnácti stupňů Celsia.

Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi, kterou dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav. Srážkový úhrn by se v březnu neměl nijak výrazně odchýlit od dlouhodobého průměru, který je 40 milimetrů.

Přišla česká politička o rozum? To je otázka. Podle toho co navrhuje, zřejmě žádný ani mít nemůže!

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Náměstkyně primátorky za stranu Zelených, Petra Kolínská má opravdu svérázné vnímání vlastnictví!

Tak už je zde to nesmyslné téma zase. Poté, co si Zelení na svém sjezdu odhlasovali, že squatting, tedy nezákonné obsazování budov proti vůli jejich vlastníků, by se měl legalizovat, se k této nebetyčné kravině vyjádřila i náměstkyně primátorky za stranu Zelených, Petra Kolínská.

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.