Lidé se bouří. Tato dívka pro radost zabíjí zvířata a cítí se poté výjimečně. Je v pořádku?

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Tato dívka vyvolává silný rozruch po sociálních sítích. Hlavně po příspěvku se zastřeleným jelenem. Zde je vyjádření dívky:

Nikdy by som nemyslela,že raz príde tento okamih :) ..... a ešte taký dokonalý .... Celý víkend, ktorý sme strávili za hranicami, prešiel ako z veľkej knihy príroda krásna ,počasie úžasné a tento zážitok je na nezaplatenie, nedá sa opísať slovami :) :*

Neuvěřitelný výkon muže, který nedokončil základní docházku a odhalil deset tisíc let utajenou pravdu o světě

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Egypt, Josef a židovský národ, demokracie, sionizmus, první banka na světě, zotročování lidstva, Bible a náboženství jako manipulační nástroj, o tom hovoří romský muž se čtyřmi třídami Základní devítileté školy. Před pánem klobouk dolů za tento širokospektrální pohled, ke kterému se dopracoval možná o to více, o co více v něm tuto schopnost tzv. „vzdělanost“ neubila.

Tomu neuvěříte, co si Babiš dovolil. Po tomhle je zřejmě možné vše...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Výjimka z EET, kterou dostali stánkoví prodejci, se týká také občerstvení párky v rohlíku, fast foodu Parky‘s. To patří prodejci masa Kostelecké uzeniny, které spadají pod holding Agrofert ministra financí Andreje Babiše (ANO).

Že by se mohlo jednat o protekční výhodu, Agrofert odmítá. Celkový počet stánků firma tají.

Muž z Česka „šokuje“ veřejnost. Uvedl na pravou míru, jaké potraviny denně jíme, ačkoliv je výrobci vychvalují

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Talentovaný muž z Česka popsal naprosto trefně potraviny, které denně jíme, ačkoliv o nich výrobci říkají, že jsou poctivé. Je tomu skutečně tak?

Autor grafiky uvedl: "Vytvořil jsem minikampaň TOXICKÉ JÍDLO. Tento obalový design poukazuje na potraviny, které nám výrobci předkládají jako kvalitní nebo zdravé, ale skutečnost je "trochu" jiná."

...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.