V Česku vznikla nová politická strana. Tváří se jako alternativa, ale za stranou stojí globalistická PENTA! Máme se začít bát rozkladu mimoparlamentní opozice?

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Vypadá to, že v Česku vzniká nový politický subjekt, který se chce svézt na vlně všeobecného lidového odporu vůči elitám a hlavně na vlně vítězství Donalda Trumpa v USA, který svojí kampaň založil právě na boji proti prohnilým a zkorumpovaným elitám ve Washingtonu. Politolog Petr Robejšek totiž založil stranu „Realisté“, která se chce etablovat jako strana konzervativně-pravicová. Samotný Robejšek má poměrně vstřícné postoje k Rusku a kritizuje migraci.

...

Aby bylo jasno: veškeré bankovní hypoteční a úvěrové smlouvy jsou v rozporu s dobrými mravy a tudíž neplatné

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Podle právního řádu ČR, pokud je smlouva uzavřena pod tlakem, v rozporu s dobrými mravy nebo je přítomen „hrubý nepoměr“ (termín Občanského zákoníku) v plnění jednotlivých stran, je neplatná. Z rozhodnutí Nejvyššího soudu ČR, závazného pro soudy nižších instancí, vyplývá že „v rozporu s dobrými mravy“ je považován úrok cca 3x a více vyšší než nejvyšší úrok nabízený v době uzavření smlouvy na bankovním trhu. 

Už je to tady. Uprchlík znásilnil v pražské nemocnici Na Bulovce zdravotní sestru

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

V nočních hodinách z neděle na pondělí došlo na infekčním oddělení nemocnice na Bulovce k znásilnění zdravotní sestry. Alespoň tak vyhodnotila skutek policie, která ještě ten den podle tiskové mluvčí Ivety Martínkové pachatele zadržela a obvinila z trestného činu znásilnění.

...

A sakra! Tak už jsou i v Praze. Tyto fotky dokazují, že nám Sobotka a Babiš nejspíš lžou

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

Je očividné, že nám v ČR začíná masivně přibývat „uprchlíků“. Tedy imigrantů, kteří do ČR dorazili nedávno z Afriky, či Asie. O tom svědčí nejenom masivní nárůst počtu různých etnických restaurací, ale i běžná cesta MHD. Autor textu nedávno absolvoval cestu po Praze tramvají č. 10 z Metra B Palmovka na Vinohrady na Praze 3 a nestačil se divit.

...

Záznam z veřejného shromáždění v Praze dne 28. října, který vám vyrazí dech. Tyto záběry v televizi neuvidíte...

Napsal Svět kolem nás dne . Kategorie Domácí

Hodnocení uživatelů:  / 0

,,Náhodou“ jsem našla toto video na youtube, při jeho poslechu mi běhal mráz po zádech. Jednak závažností předložených faktů a argumentů, ale také pocitem, že český národ pořád ještě má schopné a inteligentní lidi. Že nejsou všichni debilní naivní sluníčkáři, kteří se vůbec v tématice neorientují, a nesledují co se děje v Německu a jinde na světě. Nemám televizi, ale jak jsem pochopila z přiložených komentářů, točila to ČT, ale odvysílala klasicky to, co se jí hodilo (Nepotvrdím, nedívám se na taková média, kde je veškerý obsah striktně a přísně normovaný, aby určoval můj pohled na svět, nebo mé názory.

...

Webový portál Svethostingu.info ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.